2766
2764

شمام برا حاجتم دعا کنید اگر خواستید 

😍اینجا چند نفر گفتن که واقعا انگاری اثر کرده

امیدوارم لایق باشم ♥️

فقط 42 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    تیکر مانکن شدنمههه توروخدا هروقت دیدی این امضارو بگید یادت نره هر روز بری باشگاه😂😎به امید اینکه پونزده کیلو کم کنمم💗🥲😂اگر تو سایت کم هستم دلیلش اینه کههه خداروشکر با افســردگی مبارزه کردم و الان حالم خیلی بهتره دارم برا خودم وقت میزارم 🥲💛روانشناس کودک خواهممم شددد 🥲 نمیزارم کسی بخاطر آسیب های بچگیش مثل من ضربه بخوره ❤️عاشق بچه ها هستمم😍😍تو تاپیکای مذهبی تگم کنید لطفا🍓.. هر سوالی درباره افسردگی و ... داشتید درخدمتم✨ خوشحال میشم کمکتون کنم دخترااا...هروقت دلت گرفت باهام حرف بزن🌸🧡بهتر میشی جانم...اون مدتی که افسردگی شدید داشتم دوستای اینجا خیلی کمکم کردن حالا وقت جبرانه🌺

من 🥲🥲🥲🫂🫂🫂🫂🫂

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

2768
من 🥲🥲🥲🫂🫂🫂🫂🫂

😍❤️ حتما چشم اقیانوسی جانم💛

فقط 42 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    تیکر مانکن شدنمههه توروخدا هروقت دیدی این امضارو بگید یادت نره هر روز بری باشگاه😂😎به امید اینکه پونزده کیلو کم کنمم💗🥲😂اگر تو سایت کم هستم دلیلش اینه کههه خداروشکر با افســردگی مبارزه کردم و الان حالم خیلی بهتره دارم برا خودم وقت میزارم 🥲💛روانشناس کودک خواهممم شددد 🥲 نمیزارم کسی بخاطر آسیب های بچگیش مثل من ضربه بخوره ❤️عاشق بچه ها هستمم😍😍تو تاپیکای مذهبی تگم کنید لطفا🍓.. هر سوالی درباره افسردگی و ... داشتید درخدمتم✨ خوشحال میشم کمکتون کنم دخترااا...هروقت دلت گرفت باهام حرف بزن🌸🧡بهتر میشی جانم...اون مدتی که افسردگی شدید داشتم دوستای اینجا خیلی کمکم کردن حالا وقت جبرانه🌺
2706