2733
2764

داره  زندگی  همه  رو  مختل میکنه  

این همه تبلیغات  زیبایی   باعث شده دختراو   پسرا   سلیقشون عوض بشه  

این همه خوشی  و مهمونی عروسی ها مجلل  باعث  دعوا  افسردگی شده  

و کلی  چیزهای دیگ 

کاش  محو  بشه   این  بی صاحاب   

فقط  بلاگر ها بدتر پولدار شدن    مردم   عادی  افسرده

اگه بلد باشن چجوری ازش استفاده کنن بجای اینکارا پول درمیارن ازش

گل من 💐 بخند دنیا دو روزه، روز میره شب میاد جاش و این تویی که باید بدونی چجوری توی این تکرار،، زندگی کنی.

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

الهی آمین... به همین زودی انشالله

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹

دقیقا تاپیک دومم از آخرو بخونید درباره همینه 

حرف دل خیلیاست 

بلایی که بلاگرها سر جامعه میارن

دوستانی که‌‌ میخوابد نماز خوندن رو شروع کنید تاپیک شروع نماز داریم، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

اینستا  کاربرد دیگه ام داره بستگی ب استفاده داره یسریا کای چیز اموزش میدن یسریا انلاین شاپ دارن این بلاگرارو هم خود مردم بزرگ کردن فالو نکنن کامنت نزارن ببینم چی دستشونو میگیره

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

دقیقا  اکثر ملت کارگر و جوونای خام و دخترای کم سنو سال  ولو شدن تو اینستا  از جیب یه عده کم درامد به جیب پولدارا

همه زندگیا و همسرو ظاهرشونو با  اینستا مقایسه میکنن

آن شاالله

چ سودی می برن...😐😓

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باافتخار دخترایرانم دوست پسرداشتن یا دوستِ پسرداشتن توهین به دختره!پس ربطی به عقیده نداره❌️توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 شمامجبورنیستی که توایران زندگی کنی ولی اگرداری زندگی می کنی مجبوری که به قوانین اسلامی احترام بگذاری!آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️ ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.لطفا لطفا درموردچیزی که نمیدونید مخصوصا درحکم شرعی،نظرندید👌✅️خدااگه راحتیمون میخاست نمیومد احکام بنویسه.کاربرایی که میگین خداراحتیمونومیخاد،اگراینطور بود پس همه دزد بودند چون خداراحتیشونومیخاست!از راحتتره ازساعت هاعرق ریختن! پس الکی بهانه هایی مثل ایناتشریفاته،الکیه رورواج ندید✅️❌️سوالات شرعی ودینیتون رامی تونیدبه صورت آفلاین وآنلاین که دارید ازسایت پاسخگویی سوال کنید وپاسخ درست بگیرید✅️👌❌️عقب مونده نیستم.افکارمم پوسیده نیست امایادگرفتم ارزشهامو پای کسی که ممکنه فردانباشه نزارم🙂

از زندگی من یکی که حذفه

هر کس خودش باید تصمیم بگیره چی ببینه وچی نبینه قبل از اینکه بهش عادت کنه

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعْمَ النَّصیرُ»: خداوند ما را کفایت می کند، او بهترین وکیل و بهترین سرپرست و بهترین یاور است

از خودتون شروع کنید حذفش کنید به جای اینکه وقت بذارید و چهار تا کلیپ مسخره ببینید کار مفید انجام بدین ، هیچ آدم خوشبختی خوشبختیش و جار نمیزنه هیچ آدم با اصالتی هم عکس و فیلم از مهمونی و زندگی شخصیش و غذا خوردنش منتشر نمیکنه

السلام علیک یا ابا عبدالله💚 خون شهیدان ما امتداد خون پاک شهیدان کربلاست    شهید آرمان علی وردی 🇮🇷

واقعا ی سری خوبی ها داره .آدمو شعور استفاده از خیلی چیزا رو ندارن .منم نوجوون بودم قیافه م رو دوست نداشتم ، الان که اثر اون فضا مجازی کمتر شده روم به خودم میگم چت بود ؟ و خیلی فساد رو گسترش داده خدایی ، فساد اخلاقی و ... الان من فقط پیج زبان دارم تو حسابم . محدودیت کافی نداره ، ی سری محدودیت بیخود داره جاش فقط . یطوریهم هست اگه من به ی پدو*فیل چیزی بگم ، حساب منو محدود میکنه ...

بعضی روزها،انسان فقط خسته است،نه تنهاست،نه غمگین،نه عاشق،فقط خسته است ...
2706