2737
2734

ممکنه سنگ کلیه داشته باشه

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

من درد پهلو اونقدر زیاد بود که نصفه شب بیدار می شدم اصلا نمیتونستم تکون بخورم  

با گریه شوهرمو بیدار میکردم دستمو میگرفت بلندم میکردم

دکتر هم می گفت عادیه 

دارد زمان آمدنت دیر می‌شود،    دارد جوان منتظرت پیر می‌شود،   وقتی به نامه ی عملم خیره می شوی،    اشک از دو دیده ی تو سرازیر می‌شود،      کی این دل رمیده ی من هم زهیر وار،       در دام چشم های تو تسخیر می شود،    این کشتی شکسته ی طوفان معصیت،   با ذوق دست های توست که تعمیر می شود،     حس میکنم که پای دلم لحظه‌ی گناه،     با حلقه های زلف تو درگیر می شود،   در قطره های اشک قنوت شب شما ،    عکس ضریح گمشده تکثیر می شود،     تقصیر گریه های غریبانه ی شماست     دنیا غروب جمعه چه دلگیر می شود...                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر لاغری؟

دارد زمان آمدنت دیر می‌شود،    دارد جوان منتظرت پیر می‌شود،   وقتی به نامه ی عملم خیره می شوی،    اشک از دو دیده ی تو سرازیر می‌شود،      کی این دل رمیده ی من هم زهیر وار،       در دام چشم های تو تسخیر می شود،    این کشتی شکسته ی طوفان معصیت،   با ذوق دست های توست که تعمیر می شود،     حس میکنم که پای دلم لحظه‌ی گناه،     با حلقه های زلف تو درگیر می شود،   در قطره های اشک قنوت شب شما ،    عکس ضریح گمشده تکثیر می شود،     تقصیر گریه های غریبانه ی شماست     دنیا غروب جمعه چه دلگیر می شود...                           
2731

دوستای گلم ممنون از جواباتون. سونو دادم سنگ نبوده عفونت واژینال هم یه دکتر رفتم گفت نداری یه دکتر هم گفت خیلی کم داری و اصلا شدید نیست.حالا نمیدونم چی کار کنم؟

مامان رادین و آبتین؛پسرای گلم عاشقتونم‌.
2738

[QUOTE=44503430]یا سنگ کلیه داری.  یا عفونت واژینال...  عفونت واژینال که به لوله ها و لگن برسه،  هم ه ...[/QUOTEرستا جون منم درد شدید پهلو دارم و عفونت و زخم واژینال به نظرتون دلیلش همینه؟

[QUOTE=44503430]یا سنگ کلیه داری.  یا عفونت واژینال...  عفونت واژینال که به لوله ها و لگن ...

نمیدونم عزیزم. 

پزشکتون باید تشخیص بدن.  ولی احتمالش هست.  و باید به سرعت هم درمان شه.  وگرنه امکان چسبندگی لوله ها هست. 

من خودم 10 ماه درگیر عفونت بودم و نهایتا به پهلوهام زده بود،  دکترم تشخیص دادن که عفونت به لگن رسیده و باعث التهاب لوله ها شده! 

دکتر واسم این نسخه رو داد،  خوب شدم. 

داکسی سایکلین100 ... 2 ورق...  هر 12 ساعت 1 عدد

مترونیدازول 250... 2 ورق...  هر 12 ساعت 2 عدد(همسرتونم باید 2 ورق مصرف کنن)

پماد کلوتریمازول1%... هرشب...  از زمان مصرف قرص ها تا آخر

(من چون معده م ناراحت بود ، اول مترونیدازول رو شروع کردم، تموم که شد، مصرف داکسی سایکلین رو شروع کردم. ولی از اول تا آخر طول درمان باید حتما پماد رو استفاده کرد. 

من از هر کدوم هم جای 2 ورق، 2/5 ورق استفاده کردم.)

✔دکتر گفتن تا 3 ماه بعد اتمام پریود،  نسخه داکسی سایکلین+ پمادکلوتریمازول رو مصرف کنم.

چون درسته که عفونت خوب میشه...  اما به خاطر رسیدن التهاب به لوله ها احتمال عود مجدد و چسبندگی هست.  واسه همین باید بعد خوب شدن تا سه ماه بعد خوب شدن این دو قلم از نسخه رو بعد پریودی تکرار کنم. 

بعد اتمام این نسخه هام بلافاصله باردار شدم. 

2706