2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الانم من نفهمیدم فازت چیه

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2738

اوایل ورود به نی نی سایت باورت نمیشه بگم از رو ترس اینکه نندازنم بیرون میگفتم شوشو اون زمون مثل مانتو اپل دار مد بود الان بهش میگی خز 

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
بیاید از کلمات خزی که قبلا استفاده میکردید بگید     خجالت نکشید جمع خودمونیه    

والا من قبلا حرف نمیزدم که بخوام کلمه خز بکار ببرم یا نبرم 

تازگی یکم فعال شدم  

آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت
شوشو ، همسری ، آقاییم ....کلا از این کلمات خوشم نمیاد 😁 

وااايي شو شو افتضاح حتي وقتي تنهام نميتونم به زبون بيارم اقامون آقايي اه خيييلي بده 

اونايي كه بايد منو ميشناسن😎جديد نيستم 😉
اوایل ورود به نی نی سایت باورت نمیشه بگم از رو ترس اینکه نندازنم بیرون میگفتم شوشو اون زمون مثل مانت ...

راس میگی؛ فکر کنم منم دلیلم همین بود😂😂😂 روم نمیشد بگم شوهرم😂😂

بگذارید خدا تصمیم بگیرد...
اوایل ورود به نی نی سایت باورت نمیشه بگم از رو ترس اینکه نندازنم بیرون میگفتم شوشو اون زمون مثل مانت ...

تازه هروقتم میگفتم یاد جیش میفتادم احساس عذاب وجدان میگرفتم برا همسرم

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
2706