2766
2764

هروقت اومدین بگین بزار

زود حذف میکنم

چکارش کنم خوب شه یه گوشش خالیه مثل کچلیه از بچگی اونجوری بوده در نمیان کاشت کنم زشت میشه😭تو عکس یه کم خوب افتاده تو واقعیت زشت تر و بزرگتره🤧

باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم ۱۳۸۲/۳/۱۱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

...پدرو مادرت با هم خویشاوندن؟؟

آره زن و شوهرن

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺

سعی کن موهاتو روش بندازی

یطرفه بزنی

اره مشخصه

یه درمانم هس اون قسمتو میکرو میزنن تیره بشه عین میکرو ابرو ک حالت نیدن ب ابرو اینم صاف میکنن باهاشور های مشکی

هرکسی درتوانش هست برای پدرم فاتحه بفرسته ممنونم🖤
2706