2726
عنوان

دکتر برای سقط مکرر در تبریز

4423 بازدید | 20 پست

سلام دوستان.اگه ممکنه کسایی که تجربه سقط دارن و اهل تبریز هم هستن بگن پیش کدوم دکتر رفتن.جواب گرفتن یا نه. من دو تا سقط یکی در 6هفته و یکی هم 5هفته داشتم. اصلا نمیدونم بارداریم پوچ بود یا نه چون خیلی زود سقط میشه.

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین

عزیزم دکتر سیمین تقوی مخصوص بارداریهای پر خطر هست خوبه

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان سقط مکرر تبریزی من تحت نظر دکتر دانایی هستن و جواب گرفتن. من شخصا نمیشناسمشون

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728
عزیزم دکتر سیمین تقوی مخصوص بارداریهای پر خطر هست خوبه

شماره اش رو داری؟از دیروز یه شماره ازشون تو نت پیدا کردم هرچی زنگ میزنم کسی جواب نمیده.

خدایا اینبار بذار که بشه ... خواهش میکنم. کنجدم تو هم از خدا بخواه سالم و سلامت بیای بغلم. از خدا میخوام همه ی اونایی که دلشون میخواد مامان بابا بشن زود زود دامنشون سبز بشه. الهی آمین
دوستان سقط مکرر تبریزی من تحت نظر دکتر دانایی هستن و جواب گرفتن. من شخصا نمیشناسمشون

عزیزم میشه آدرس یا شماره شون رو بدی؟ 

شماره اش رو داری؟از دیروز یه شماره ازشون تو نت پیدا کردم هرچی زنگ میزنم کسی جواب نمیده.

5561066

من برای بارداریم رفتم فک کنم 3 تا 4 اینا تلفن جواب میدن دقیق یادم نیس البته بارداریم ختم به خیر شد سه ماه اما همه کسایی که مریضشن اکثرا سقط مکرر بودن و پرخطر

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 

مانترا جان شنیدم در رابطه با سقط مکرر سررشته دارین. من امروز 5 هفته و 6 روز هست که باردارم بازم مثل 3تای قبل خون ریزی کردم اینبار هپارین هم تزریق می گردم دیگه موندم چیکار کنم....😢😭

مانترا جان شنیدم در رابطه با سقط مکرر سررشته دارین. من امروز 5 هفته و 6 روز هست که باردارم بازم مثل ...

با دکتر دانایی ویزیت شدین؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
با دکتر دانایی ویزیت شدین؟

نه با خانم دکتر تقوی . اون برا 3 ماه بعد وقت میداد. کلی از دادم کاریوتایپ سالم بود ولی من مشکل انعقادی داشتم. که سر این از اول هپارین و آسپرین مصرف کردم.هفته پیش 4 شنبه رفتم سونو واژینال گفت ساک به قطر 4 م م بدون مایع زرده و قطب جنینی. دیروزم بعد لک بینی رفتم سونو شکمی گفت ساک به اندازه 11 م م حاوی مایع زرده بدون قط جنینی . شیاف دادن بهم تا دوباره هفته بعد برم. ولی اینطور که پیداست بازم پوچه 😭😭😭😭😭😭

دکترتقوی وقت ندادن به من میگن برم پیش دکترشهین موسوی نظرشماچیه ؟خیلی نگرانم استرس گرفتم 

عزیزم وقتت رو با این دکترا تلف نکن برو پیش دکتر دانایی که کارش سقط و نازایی هست

2706