2766
2764

دوست دارم از خودم عکس بگیرم ولی اعتماد به نفسم صفره بد تر میشه تو آینه بهتر بودم وبی تو دوربین حتی با ادیت از زشتم زشت تر شدم😭

باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم ۱۳۸۲/۳/۱۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینطور  الان‌بعز اعتماد به نفسم داغون شد

دقیقاً.یعنی تو آیینه خودم میبینم میگم خوبم ولی تو عکس اه اه🤦

بلاخره میرسیم به اونجایی که صائب میگه آرامش است عاقبت اضطراب ها...🌱
دقیقاً.یعنی تو آیینه خودم میبینم میگم خوبم ولی تو عکس اه اه🤦

اره من همه اعضای صورتم کج میشن قیافم مثل پیرزنا گاهی وقتا مثل عقب مونده ها میشه😭

باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم ۱۳۸۲/۳/۱۱

وایییییی دقیقا منم همینطورم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️خیلی بد عکسم🥺واااای دماغمو که نگوووو مثل چماغ میفته تو عکسا🤥🥲

من سعی میکنم اصلا عکس نگیرم یا اگه‌ام گرفتم با برنامه و هزارتا ادیت میگیرم که شاید خوب بیفتم.خیلی دوس داشتم خوش عکس بودم و ژستای قشنگ بلد بودم ولی اینجوری نیستم متاسفانه🥺

یک عدد دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و خیلی خوشحال میشم وقتی میتونم تو یه سری مسائل و مشکلات کمکتون کنم و بهتون مشاوره بدم🥰ولی متاسفانه واسه زندگی خودم نمیتونم روانشناس خوبی باشم و به کمک و راهنمایی‌های بقیه نیاز دارم😔چندوقتیه خیلی حالم بده اصلا نمیدونم یهو چیشد که اینجوری شد فقط میدونم دیگه نمیتونم از ته دلم شاد باشم و بخندم…تو بدترین دوران زندگیم گیر افتادم و تو اوج جوونیم دارم پیر میشم…لطفا واسه رو به راه شدن زندگیم برام صلوات بفرستید و دعام کنید دوستان😭🙏
من باعث شده جلو هیچکی اعتماد به نفس نداشته باشم

آره منم 

تازگیا دارم از همه میپرسم من اونی که تو آینه هستم قیافم اینجوریه یا اونی که تو عکسا میفتم 😂همه آینه رو میگن 

نمیدونم والا

همین مجازات تو را بس.. که من دیگر تو را آن طور که میدیدم نمیبینم.... 
2706