2733
2734
عنوان

بقایای لخته خون در رحم

32269 بازدید | 19 پست

سلام. کمتر از 1 سانت (7 میلی متر) از بقایای هموراژی (لخته خون) بعد سقط با قرص تو رحمم مونده الان 12 روزه سقط کردم.الانم لکه بینی ندارم.. چیکار کنم تا دفع شه.؟؟ دکتر رفتم دارو نداد گفت یا باید دفع شه یا بیا کورتاژ... کسی این تجربه رو داره..

عزیزم اگر؟خونریزی نداری با پریود بعدی دفع میشه من وقتی سقط کردم چهار سانت مونده بود با گرمی افتاد دکترم میگفت اگر زیر یکسانت باشه خونریزی قطع میشه و با پری بعدی خودش میوفته برای ۷ میل کورتاژ یا خدا دکترا دیگه چطور کاسبی کنند

اگر خونریزی داری گرمی بخور اگر نه خودش با پری میاد

انشاالله خدا بزودییه نی نی ناز میزاره تو دلت

آنچه دلم خواست نه آن میشود،آنچه خدا خواست همان میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوتا راه داری

اول از امروز قرص ال دی بخوری کامل 21 عدد که تموم شد منتظر پریود بشی .پریودت با حجم بیشتری میشه و دفع میکنی

دوم درمان گیاهی کنی. هر روز یهرقاشق روغن گوسفندی یه قاشق بارهنگ زعفرون و نبات و اب رو بزاری رو گاز 15 دقیقه بجوشه با شعله ملایم حتما ناشتا باش. بریز تو لیوان ایستاده سربکش. انقدر تکرار کن تا دفع بشه. 

فکر کورتاژ رو هم نکن بخاطر 7میلیمتر واقعا مسخره اس

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731
عزیزم اگر؟خونریزی نداری با پریود بعدی دفع میشه من وقتی سقط کردم چهار سانت مونده بود با گرمی افتاد دک ...

ممنون عزیزم.از این حرصم میگیره همش دفع شده حالا واسه انقدر کم بهم پیشنهاد کورتاژ میده.
پس شما هم خودش دفع شد؟

ممنون عزیزم.از این حرصم میگیره همش دفع شده حالا واسه انقدر کم بهم پیشنهاد کورتاژ میده. پس شما ...

آره مال من ۴ سانت بود گفت کورتاژ گفتم نمیخوام خودش دفع شد

آنچه دلم خواست نه آن میشود،آنچه خدا خواست همان میشود
2738

من سقط کرده بودم رفتم دکتر زنیکه روانی بود گفت بایددددددددددد کورتاژ درمانی شین حتی اون قرص که بقایای جنین رو خارج میکنه (ارگوتومین یه همچین اسمی داشت ) اونو بهم نداد و خودم بدون نسخه از داروخانه گرفتم تا پریود بعدیمم همش دفع شد   

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   

تا زمانیکه بقایای جنین تو رحمت مونده باشه لکه بینی خواهی داشت من هر چند روز یک بار داشتم تا وقتی که پریود شدم و دفع شد. یه قرص هم هست که بعد سقط جنین میخوری تا اگر چیزی هست دفع بشه اونم خیلی تاثیر داره.

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   

سلام دوستان منم به دليل بارداري پوچ الان در روند سقط هستم هفته پيش يكشنبه شروع شد چهارشنبه رفتم دكتر گفت دفع شده اما يكم لخته هست كه با خونريزي دفع ميشه بهم اندازه نگفت بعد اون روز يكسري لخته دفع شده. اما از ديروز ديگه خون قهوه اي شده مثل روز اخر پري بهم قرص ld داد گفت خونريزي كه كم شد ٧ روز بخورم به نظرتون از كي بخورم؟

منم هفت ميل بقايا داشتم لكه بيني داشتم تا پريود شدم دفع شد ديگه نه لكه ديدم بعدش نه خون دفع شد ديگه

سلام دوست عزیز یعنی دقیلقا چند روز قبل از پریود لکه داشتید من همش فکر میکنم لکه بینی قطع یشه بعدش تازه باید یه ماه صبر کنم پریود شم نه؟؟ من یک ماهه کورتاژ شدم ولی دکتر گفت یکم دیواره رحمت ضخیمه با پریود بعدی دفع میشه اما من همش لکه بینی دارم

سلام دوست عزیز یعنی دقیلقا چند روز قبل از پریود لکه داشتید من همش فکر میکنم لکه بینی قطع یشه بعدش تا ...

عزيزم صبر كن تا پريود بشي چون فعلا لكه بيني را داري ايشالا با پريودي دفع ميشه بعد حسابي خودتو تقويت كن چون بدن كم مياره واقعا 

2706