2733
2764
عنوان

امشب تو وضعیت خیلی بدی قرار گرفتم

765 بازدید | 23 پست

من سر کلاس بودم و هدفون تو گوشم بود شوهرمم خواب بود بعد احساس میکردم صدای جیغ و اسلحه میاد میگفتم توهم زدم بعد متوجه شدم نه شدیده اومدم بیرون دیدم درامون بازه شوهرم هم نبود ماشینم نبود  با ی لباس نامناسب یه جمعیت ادم جلو درمون بود اون لحظه من مردم فکر میکردم اتفاقی براش افتاده با همون وضعیت رفتم بیرون و لال شده بودم نمیتونستم بپرسم چیشده گریه میکردم بعد یه خانمه بهم گفت دخترم گریه نکن شوهرت چیزیش نشده بچه همسایه رو تو دعوا با تیر زدن شوهرت خواهر و مادرشو برد بیمارستان اونجا انگار جون گرفتم حالا اومدم داخل یادم افتاده  وای دیدی هسمایه ها منو با اون لباس دیدن😭

درونم یه دختر بچه هست که همه چیز رو با چشم های پر از بغض قبول کرده

بچها خیلی تحت فشاریم تو رو خدا و قرآن و هر چی میپرستید از ته دل دعا کنید انشالله اونایی که در حق من و عزیزانم ظلم و شر و بدی کردن به حق بزرگی خدا و دستای بریده حضرت عباس الهی که تقاص ظلم و ستم و بدیایی که در حق من و عزیزانم کردن پس بدن و دیگه یه سر سوزن در حقمون ظلم و ستم و بدی نکنن انشالله 🥺🙏😭

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بچها خیلی تحت فشاریم  تو رو خدا و قرآن و هر چی میپرستید از ته دل دعا کنید انشالله اونایی که در ...

این چه کاریه 

دیگ اونا میدونن از ترست هول کردی عب نداره 

حالا اینقدر شکه شده بودم بعد از اون حرف همونجا مونده بودم و کلن یادم نبود 

به خاطرهمین ازهدفون بدم میاد

اون خانم و دخترش تا ت خونه ما اومده بودن شوهرمو بیدار کرده بودن من همچنان بی خبر 

اون خانم و دخترش تا ت خونه ما اومده بودن شوهرمو بیدار کرده بودن من همچنان بی خبر 

یکی نیومده یه تقه بزنه رو شونت؟

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2706