2766
2764

سلام من خیلی ساله اینجام کاملا خاموش بودم، درد دل و حرفای همه رو خوندم

گاهی لبخند زدم گاهی ناراحت شدم  اما الان خودم زندگیم به نقطه ای رسیده که به نظر و کمک همتون نیاز دارم خواهش می کنم  هرکس که کاملا پخته و عاقله بمن راهکار بده که چکار کنم خیلی فکرم و دلم مشغوله چند وقته که شبها خوابم نمیبره ازین فکر که چه تصمیمی برای ادامه زندگی خودم و پسرم بگیرم

هر روزی که به آخر این ماه نزدیک میشیم من استرسم بیشتر میشه  خدایا خودت کمکم کن ...

یه خواننده ی سایت سالها خاموش .....

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

2768

خب

یک قلب پر از احساس و بی کینه و ساده دارم خوشحالم از داشتن بچه هام و عشقم                هیچ نعمتی بالاتر از سلامتی و آرامش نیست ❤️دنیا اونقدر ارزش ک بخاطر همه چیز حرص بخورین   خدایا عاقبت بچه هامو به خیر کن تو مواظبشون باش تو این زمونه نامرد و پر از نفرت🤍                                           

پسرتون چند سالشه 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر 💞💞همسر خوبم💞 💞.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

سه سال پیش بنا به دلایلی مجبور شدم از  همسرم یعنی پدر بچم جدا بشم  البته اصلا و ابدا دلم نمی خواست خانوم خونه بودنم و از دست بدم اما متاسفانه پیش امد و ناچار زندگی چهارده ساله ی من تموم شد 

در بدترین روزهای زندگیم بودم چندین ماه بود که بابای بچم رفته بود و منو با خونه اجاره ای و قسط وام و خرج بچه و خونه  تنها گذاشته بود و حتی نمیدونستم مواد غذایی چطور بخرم برا خودم و بچم  . قبلا همسرم موبایل فروشی داشت و درامد بالا و ز ندگی خوبی داشتیم الان به این وضع دراومده بودیم 

2706