2733
2764

از خوشحالی ادما خیلی خوشحال میشم

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
ما که دیگه خوشی نداریم..

انشالله خوشبخت بشید 

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

من به واسطه حضرت فاطمه خیلی معجزه دیدم😍

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️ فا ل تا روت میگیرم ولی رایگان ن همونطور که رستوران میرید نمیتونید توقع غذای رایگان نوش جونتون کنید لطفا تگ نکنید شرمندتون بشم⚘⚘این یکی از شغل هامه و ازش در امد دارم لطفا درک کنید💕بوس پس کله اتون عشقولیا.شماره تماسم برای فا ل ۰۹۳۳۲۱۱۴۳۴۴ تلفن پاسخگو نیستم روبیکا . وات ساپ . ایتا . ایمو 
من به واسطه حضرت فاطمه خیلی معجزه دیدم😍

خداروشکر تعریف کن خوشحال بشیم😍

با شوهرم رفته بودیم موتور سواریو دور دور تازه عروس بودم تو شهر غریب اون موقع بیابونی بود خیلی ۳ تا پسر موتور سوار هرکدوم دو سه ترک افتادن دنبالمون داشتم نگرانی میمردم شوهرمم نگران بود به روی خودش نمیاورد فقط میگفت صورتتو ببر پشت کمرم قایم کن بترسم.پسرا میخواستن موتورو نگه دارن هی میرفتن تو خاکی چشم شوهرم اذیت بشه نگه داره دوتای دیگه مدام میگفتن نگه دار.ناامید شده بودیم تو دلم خانومو صدا کردم .یه جوونی یهو جلو موتور اون که میرفت جاده خاکی سبز شد موتور محکم خورد بهش  پخش جاده شد اون ۲ تا فرار کردن اون پسر جوون در جا فوت کرد.شوهرم دویید پسررو گرفت یه راننده هم از دور مارو دیده بود گازشو گرفته بود بیاد کمک با شوهرم گرفتنشون زنگ زدن پلیس و امبولانس راننده میگفت وسط بیابون این پسره از کجا اومد کجا میرفت اخه فرداشم همسرم پیگیر شکایت و کاره اون جوون افتاد هیچ کسو نداشت کسیم نمیشناختس نه شاکی داشت نه خانواده نه هویت

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️ فا ل تا روت میگیرم ولی رایگان ن همونطور که رستوران میرید نمیتونید توقع غذای رایگان نوش جونتون کنید لطفا تگ نکنید شرمندتون بشم⚘⚘این یکی از شغل هامه و ازش در امد دارم لطفا درک کنید💕بوس پس کله اتون عشقولیا.شماره تماسم برای فا ل ۰۹۳۳۲۱۱۴۳۴۴ تلفن پاسخگو نیستم روبیکا . وات ساپ . ایتا . ایمو 

این اتفاق ماه رمضون افتاده بود هرسال برای اون جوون خیرات میدم اگر نبود چه بلایی سرمون میومد

بچها خیلی تحت فشاریم تو رو خدا و قرآن و هر چی میپرستید از ته دل دعا کنید انشالله اونایی که در حق من و عزیزانم ظلم و شر و بدی کردن به حق بزرگی خدا و دستای بریده حضرت عباس الهی که تقاص ظلم و ستم و بدیایی که در حق من و عزیزانم کردن پس بدن و دیگه یه سر سوزن در حقمون ظلم و ستم و بدی نکنن انشالله 🥺🙏😭

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭

من از خدا خیلی مجعزه دیدم.... اولی بچه بودم با دل پاک از خدا خواستم مادرم دوقلو باردار شه بعد از سه ماه مادرم دوقلو باردار شد..... دومی یک مشکل برای پدر وبرادرم پیش آمد راهی زندان شدند جرمشون سنگین بود با دل پاک وامید به خدا شب روز دعا کردم غیر باورانه پدرم وبرادرم آزاد شدند.. سومی ماه رمضان بود یکی دلمو بدجور شکوند هنگام اذان مغرب با بغض گریه از خدا خواستم به سزای کاراش برسه.. درست چهار ماه بعد اتفاقی براش افتاد و به سزای کارش رسید........ چهارمی برادر و شوهرم با هم دعوا کردند و قهر کردند شوهرم به من اجازه نمیداد که خونه مادرم برم خیلی کینه از برادرم داشت رمضان همین سال از خدا خواستم دل شوهرم به رحم بیاد و به من اجازه بده که به خانه مادرم برم و بین برادرم و شوهرم دوستی مهر قرار بده.. کم کم احساس کردم شوهرم داره نرم میشه و دلش به رحم آمد و الان اجازه میده که به خانه مادرم بروم و کینه بین شوهرم وبرادرم هم از بین رفت... و خیلی چیزای دیگه که از خدا خواستم و به من داده

کلا به خانم خیلی ارادت داریم مادرم هروقت مشکل غیر حلی برای هرکدوممون پیش میاد نماز استغاثه به حضرت فاطمه رو میخونن به طرز باور نکردنی حل میشه مشکلمون

2706