2733
2764

اولش گفت اینو برای نرگس(دختر عمه ام)میخره بعد گفتم نه اونو آتیش میزنم به خواهر و خواهر زاده های خودم میدم چرا به اون بدم😐

هر طور باشه پول دایی اونه😒

به منم پیله کرد یه چیزیو برای برادر زادش بخرم😐

قبلا برادرزادش رفته بود مسافرت مامانم بهش یک میلیون پول داد که برداره برای خودش

بعد اونم برای من یه لاک ناخن ۲۰ تومنی شایدم کمتر گرفت 

من خواستم الان براش بالم لب ۳۵ تومنی بگیرم مامانم یه کلیپس پنجایی آورد پیله کرد اینو بردار  یکی هم برا خودت بردار

بعد دوتا برداشتم با اینکه لازم نداشتم

منم پول خاصی نداشتم همش ۸۰۰ هزار تو کارتمه

باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم ۱۳۸۲/۳/۱۱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگه پدرت راضی نباشه اصلا درست نیست

فس_فس_کنان_آمدم هستم🙂برای ظهور امام زمان یک صلوات ختم کن عزیزم🙂❤️اگه درآمد یه ناخن کار از بیشتر از یه معلمه!معنیش این نیست که پول تو درس خوندن نیست!!!!به این معنیه که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون!!!😊
اون‌پول در درجه ی اول پول مادرتونه میتونه هرجور دوست داره خرج کنه

چطور پول مادرشه وقتی کارت پدرشه؟

فس_فس_کنان_آمدم هستم🙂برای ظهور امام زمان یک صلوات ختم کن عزیزم🙂❤️اگه درآمد یه ناخن کار از بیشتر از یه معلمه!معنیش این نیست که پول تو درس خوندن نیست!!!!به این معنیه که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون!!!😊
مگه جیب زن و شوهر یکی نیست؟

یکی هست برای مخارج خود خانواده نه با دوز و کلک خرید برای خانواده زن 

پدرم طفلی اصلا خبر نیست چند وقت پیش برای زن داداشش سه چیزی خرید الامی کفت مال دیانا(منم)هست

خب به مادرتون بگید که اگر پدرتون راضی نباشن این کار یکجور دزدیه