2733
2764
عنوان

مامانای باردار 🛑🛑

191 بازدید | 37 پست

بچه ها امروز سه روز مونده به پریودم و ازمایش دادم مثبت بودم رفتم اورژانس چون دکترم نبود و لکه یبنی قهوه‌ای کم چند روزه دارم بخاطر این رفتم که دکتر گفت برو سونو رفتم هیچی ندیدن یعنی باردار نیستم 😭😭😭😭

عزیز معمولا سونو رو بعد ۸هفتگی میرن ،شمازود رفتی

من باردار نیستم ازاینجا یادگرفتم😁

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه روز مونده به پریود که توی سونو چیزی معلوم نمیشه فقط دیواره رحمت رو ضخیم نشون میده. باید بتات حداقل بالای ۱۵۰۰ باشه تا اینکه تازه ساک‌بارداری رو بتونن ببینن.زوده عزیزم خیلی.

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیز معمولا سونو رو بعد ۸هفتگی میرن ،شمازود رفتی من باردار نیستم ازاینجا یادگرفتم😁

بارداری پوچ باشه اونطوری میشه

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
نودودو

عشقم عدد بتا ۱۵۰۰ باشه تازه چیزی نشون میده طبیعیه الان 

شما خودت برو دارخانه شیاف سیکلوژست بگیر شبی یکی بذار برا لکه بینیت و قرص آهنم بخور 

تا ۶ هفته ت بشه حالا برو دکتر 

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست
2706