2733
2734
عنوان

انالیز اسپرم

3228 بازدید | 18 پست

لطفا اگه کسی راجع به تفسیر ازمایش اسپرم تجربه ای داره، کمک کنه.

امروز جواب ازمایش اسپرم همسرمو گرفتیم. همه چی نرماله بجز مورفولوژی! مورفولوژیش ۵% بود! 

میدونید درمانی داره یا نه؟! البته قراره دکتر هم ببریم اما تا اون موقع خیلی استرس دارم. 

تعداد رای : 1
نظرسنجی
مورفولوژی اسپرم
1
100%
آزمایش اسپرم
0
0%
🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
عزیزم مورفولوژی بالای ۴ درصد نرماله شما تو مرکز ناباروری آز دادید؟میزاری جوابو ببینیم

مرسی جواب دادید. بلد نیستم عکس اپلود کنم! بعد از اینکه دقیق خوندم ازمایشو، فهمیدم تحرکش هم کمه! مثل اینکه تعدادش ۵۰ بود. تحرک کل ۲۵% بود. و مورفولوژی ۵%. کلا حجم منی هم نسبت به قبل خیلی کم شده. من یه پسر ۴ ساله دارم. پارسال یه سقط داشتم. یه سقط هم قبل از پسرم داشتم. ماه پیش اقدام داشتیم با اینکه فولیکول خوب داشتم اما باردار نشدم. این بود که رفتیم مرکز ناباروری ازمایش اسپرم دادیم. فردا دکتر ارولوژیست وقت داریم اما میخوام بدونم مشکلش با دارو یا گیاهیجات حل میشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی جواب دادید. بلد نیستم عکس اپلود کنم! بعد از اینکه دقیق خوندم ازمایشو، فهمیدم تحرکش هم کمه! مثل ...

عزیزم نگران نباش با همین اسپرم میتوتی باردار شی یکم دارو میده خوب میشه 

Lea  
2731
عزیزم نگران نباش با همین اسپرم میتوتی باردار شی یکم دارو میده خوب میشه 

مرسی عزیزم. من فقط میترسم با این اوضاع دوباره سقط کنم! اینه که امیدوارم با دارو مشکلش حل بشه و یا وضعیتش بهتر بشه. شما هم مشکل اسپرم داشتید؟ میدونید چه مدت باید صبر کنیم برای درمان و بعد ازمایش بدیم؟ 

مرسی عزیزم. من فقط میترسم با این اوضاع دوباره سقط کنم! اینه که امیدوارم با دارو مشکلش حل بشه و یا وض ...

ن عزیزم اصلا نگران نباش یکم تقویت شه با دارو بهتر میشه

نهایت تا۳ ماه

اره عزیزم هنسر منم مشکل داشت با دارو رو ب بهبوده

Lea  
ن عزیزم اصلا نگران نباش یکم تقویت شه با دارو بهتر میشه نهایت تا۳ ماه اره عزیزم هنسر منم مشکل داشت ...

خداروشکر. ان شالله بزودی شما هم باردار بشین. میتونم بپرسم چه داروهایی مصرف میکنن؟

خداروشکر. ان شالله بزودی شما هم باردار بشین. میتونم بپرسم چه داروهایی مصرف میکنن؟

عزیزم مرسی

ویتامین آ.ال کارنتین.سین پلاس

من خودم خرنوب و کاسنی با اب نخودم میدم

حجامت با زالو هم میره

Lea  
2738

همسر م برای باردار شدن اسپرم های خوبی نداشت و قدرت باروریش کمتر شده بود تا اینکه چند دکتر رفتیم و آزمایشگاه های دیگه هم رفتم که اصلا فایده نداشت تا اینکه دوستمون بهمون آزمایشگاه آریا معرفی کرد و از موقع که رفتیم اونجا آزمایش دادیم متوجه شدیم اصلا آزمایش آنالیز اسپرمم قبلیه اشتباه بوده . من از اون موقع هر هر آزمایشی دارم میرم اونجا واقعا کارشون دقیق و درسته.

میشه ادرس آزمایشگاه اریارو بهم بدی؟

اره عزیزم تونتم سرچ کنی می تونی آدرس شونو پیدا کنی . من لینک سایتشو دارم که اتفاقا در مورد تمام  آزمایش ها خیلی  مطالب خوبی نوشتن خواستی می تونی بخونیhttp://arialab.ir/

روش استفاده از خرنوب رو میشه بگین. من خیلی تعریفشو شنیدم. تابستون میشه زالو درمانی کرد؟

مبارک گل پسرت عزیزم 

میشه بگی چه کارا کردی برای اسپرم همسرت که بهتر بشه؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
مبارک گل پسرت عزیزم  میشه بگی چه کارا کردی برای اسپرم همسرت که بهتر بشه؟؟؟

ممنون عزیزم. همسر من یکسال انواع مولتی ویتامینارو خورد. ویتامین ای 400. سلنیوم. کیوتن پلاس. ال کارنیتین. پنتافیل. پروفرتیل. فرتیل اید. موتیلیتی بوست. البته پرولاکتینش هم کمی بالا بود و کابرگولین خورد خوب شد. کیسه یخ هم هر شب یه ربع روی بیضه میذاشت. خلاصه این آخرا همه چیز دیگه نرمال شد خداروشکر. 

ممنون عزیزم. همسر من یکسال انواع مولتی ویتامینارو خورد. ویتامین ای 400. سلنیوم. کیوتن پلاس. ال کارنی ...

عزیزم

به سلامتی

عکس ازمایش بفرستم میتونی راهنماییم کنی؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2706