2737
2739
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107408 بازدید | 1007 پست
اره منم ۴روزه مقبته.میگم نکنه کلا تخمک ازاد نمیشه راستی شماباردتر بودین؟

آره عزیزم باردار بودم

ولی اصلا اون روزایی که کیتم مثبت شد رابطه نداشتم

کیتم روز 15 تا 21 که کیت گذاشتم مثبت بود روز 21 پررنگتر شد

ولی من فقط روز 11 و 13 سیکلم رابطه داشتم که کیت منفی بود

ولی علائم تخمک گذاری رو روز 13 داشتم

درد زیاد داشتم و شب لک دیدم

ماما گفت احتمال زیاد همون روز تخمک گذاری بوده

اصصصصلا به کیت نمیشه اعتماد کرد

البته یکی گفت احتمال داشته دو بار تخمک گذاری داشتی

دیگه نمیدونم

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
اره منم ۴روزه مقبته.میگم نکنه کلا تخمک ازاد نمیشه راستی شماباردتر بودین؟

البته میگن وقتی چند روز کیت مثبت بمونه روز اول روز تخمک گذاری حساب میشه

ینی اولین روزی که کیت مثبت شد

چون میگن برا بعضیا هورمون چند روز بالا میمونه ولی تخمک آزاد میشه

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم ولی ماه قبلش سیکلم سی و پنج روزه بود.از وقتی اقدام کردم قر و قاطیه سیکلم

انشاءالله هر چی زودتر جواب بگیری عزیزم

البته میگن وقتی چند روز کیت مثبت بمونه روز اول روز تخمک گذاری حساب میشه ینی اولین روزی که کیت مثبت ...

اره منم قبل مثبت شدن کیت علایم رو داشتم ولی اقدام نشده.الان ۲ ماهه اقدام کردم .که برعکس اینجوری میشه که قبل مثبت شدن کیت  ارتلاط نداریم.ماه پیشم با کیت ارتباط داشتم که نشدم

2728
اره منم قبل مثبت شدن کیت علایم رو داشتم ولی اقدام نشده.الان ۲ ماهه اقدام کردم .که برعکس اینجوری میشه ...

به نظرم به کیت اصلا اعتماد نکن

با توجه به دورت نزدیک تخمک گذاری یه شب درمیون بر اقدام

انشاءالله هر چی زودتر جواب بگیری

راستی یه تاپیک هست برا اقدامی ها

دوست داشتی بیا اونجا

علائم بارداری در روزهای اول... اقدامیها بیان دور هم باشیم

فک کنم اسمش همین بود

استاتر هم امیر محمد من هستش

به نظرم به کیت اصلا اعتماد نکن با توجه به دورت نزدیک تخمک گذاری یه شب درمیون بر اقدام انشاءالله هر ...

اره .اگه اینماه باردار نبودم .از ماه دیگه یه شب در میون میرم برا اقدام.باشه اگه پیداش کنم میام

اره .اگه اینماه باردار نبودم .از ماه دیگه یه شب در میون میرم برا اقدام.باشه اگه پیداش کنم میام

انشاءالله خیره عزیزم

2738
2706