2737
2734
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107401 بازدید | 1007 پست

عزیزم پایینی مثبه اون دوتا داره کمرنگ میشه شما دوشب اقدام داشتی امشب هم داشته باش انشاالله باردارمیشی من ماه اول کیت استفاده کردم باردار شدم

آنچه دلم خواست نه آن میشود،آنچه خدا خواست همان میشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی سیکل ثابت نیس احتمال اینکه طی چن روز تخمک انجام شه هس. من توی سیکل ثابتم 3روز تخمکو دیدم

عزیزم تخمک یکبار آزاد میشه اونم یکروز زندست چند روز یعنی چی یه دونه هست وقتی ال اچ رفت بالا آزاد میشه

آنچه دلم خواست نه آن میشود،آنچه خدا خواست همان میشود
2731
عزیزم پایینی مثبه اون دوتا داره کمرنگ میشه شما دوشب اقدام داشتی امشب هم داشته باش انشاالله باردارمیش ...

اره میخوام امشبم اقدام داشته باشم و دیگه اقدام نکنم تا ببینم چی میشه 

سلام عزیزم

میشه بگی اون ماه بارادر شدی یا نه؟؟

بالاخره تخمک گذاریت کدوم روز بود؟

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

منم چهار روزه کیتم مثبت مونده

نمیدونم ینی چی؟

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
2738
سلام عزیزم.نه متاسفانه و همچنان در حال اقدامم

انشاءالله هر چی زودتر جواب بگیری عزیزم

راستی چندم کیتت پررنگ شد و چندم پری شدی؟

میخوام ببینم حدود تخمک گذاریت کی بوده و کیت نشون داده

این دوره پریت چند روزه شد؟

انشاءالله هر چی زودتر جواب بگیری عزیزم راستی چندم کیتت پررنگ شد و چندم پری شدی؟ میخوام ببینم حد ...

راستش از بعد از زایمان قبلیم سیکلم چهل روزه شد.قبلا ۳۰ روزه بود.

منم مطمئن شدم باردار نیستم مدروکسی پروژسترون  خوردم که زودتر پریود شم.

فردا ۱۳ سیکلمه و باید hcg بزنم و جمعه اقدام کنم انشاالله.برام دعا کن

راستش از بعد از زایمان قبلیم سیکلم چهل روزه شد.قبلا ۳۰ روزه بود. منم مطمئن شدم باردار نیستم مدروکسی ...

عزیزم انشاءالله هر چی زودتر نتیجه بگیری

پس دوره هات 40 روزه بوده

پس احتمالا تخمک گذاریت 26 سیکل بوده

عزیزم انشاءالله هر چی زودتر نتیجه بگیری پس دوره هات 40 روزه بوده پس احتمالا تخمک گذاریت 26 سیکل بو ...

اره عزیزم ولی ماه قبلش سیکلم سی و پنج روزه بود.از وقتی اقدام کردم قر و قاطیه سیکلم

2706