2703
2553
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 106466 بازدید | 1007 پست
بله میدونم ولی اصلا کیت دیگه پیدا نمیشه اشکالی نداره ۵ آن که نوشتم میشه ۲۵ سیکلم تخمک گذاری انجام م ...

والا فکر نکنم چهار پنج روز به پریودی تخمکی باشه که آزاد بشه.اشکال از کیته

خو ممنون همین فکر رو میکنم ولی امروز هم تست زدم خط دوم پرنگ شد برعکس روزهای دیگه

بازم ممنون از راهنمایی هاتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام شانو جونم خوبی؟کیت من روز بیستم سیکل صبح ساعت۱۲همرنگ شد من عصرش ساعت ۶اولین اقدام رو رفتم و نیمه شب هم ساعت ۳اینا هم اقدام دوم رو رفتم فرداش صبح که دوباره کیت گذاشتم بازم همرنگ بود که من باز عصرش ساعت ۵و ۶دو بار اقدام رفتم و همون عصر بعد رابطه حدودا ساعت۶اینا کیت گذاشتم که خط تست از خط کنترل پر رنگ تر شد 🙄 دوباره فردا صبحش ساعت هفت که روز ۲۲سیکلم بود اقدام پنجم رو رفتیم…البته ببخشید که اینقدر صریح نوشتم …ولی واقعا گیج شدم تخمک من حدودا کی آزاد شده؟روز ۲۲سیکل که ساعت ۱۱کیت گذاشتم خط دوم کمرنگ شده بود…اقدامم برای پسر به جا بوده به نظرتون؟اینم عکس کیت هام👇👇👇

سلام شانو جونم خوبی؟کیت من روز بیستم سیکل صبح ساعت۱۲همرنگ شد من عصرش ساعت ۶اولین اقدام رو رفتم و نیم ...

البته کیت روز ۲۱عصر رو نذاشتم …خط تست از خط کنترل پر رنگ تر بود ولی چون بلافاصله بعد رابطه تست گرفتم گفتم شاید خطا داشته باشه

پنجشنبه صبح همونطور که گفتم آخرین اقدام رو رفتیم شبش یه درد خیلی زیاد هی تخمدانام رو می گرفت ول می کرد و از طرفی نفخ کردم…ممکنه علائم لقاح باشه؟آخه تا حالا اصلا اینطوری نشده بودم

2720

سلام مدير جان،من بايد ١٢پريود ميشدم چون نوبت دوز دوم واكسنم رسيده بود ١١ام تست بتا دادم 0.4بود و منفي

بي بي چك هم زدم منفي شد  و امروز رفتم واكسن كرونا زدم ولي هنوز پريود نشدم 

امكان داره باردار باشم يا كلا منتفي اين ماه بارداري

سلام مدير جان،من بايد ١٢پريود ميشدم چون نوبت دوز دوم واكسنم رسيده بود ١١ام تست بتا دادم 0.4بود و منف ...

سلام عزیزم متاسفانه الان این مدت درگیر بودم نتونستم بیام سایت.چی شد پریود شدی؟فکر نکنم باردار بوده باشی

البته کیت روز ۲۱عصر رو نذاشتم …خط تست از خط کنترل پر رنگ تر بود ولی چون بلافاصله بعد رابطه تست گرفتم ...

سلام عزیزم خوبی چی شد؟انشاالله که باردار شدی

یه مدت نتونستم بیام سایت ببخشید الان خوندم پستارو

2714

سلام بچها 

سه هفته از پریودیم میگذره و تو این مدت یک بار اقدام داشتم، از اون روز، که چند روز میگذره،حالت تهوع و تب و درد زیر دل و کمر درد و علائم پریودی دارم ولی اصلا خبری از پریودی نیست

امکانش هست باردار باشم؟

از کِی میتونم بی بی چک استفاده کنم؟

سلام بچها  سه هفته از پریودیم میگذره و تو این مدت یک بار اقدام داشتم، از اون روز، که چند روز م ...

عزیزم از یکی دو روز مونده به سیکلت میتونی بیبی‌چک بذاری ولی مطمئن‌ترینش بعد از موعد سیکله.انشاالله که بارداری

البته کیت روز ۲۱عصر رو نذاشتم …خط تست از خط کنترل پر رنگ تر بود ولی چون بلافاصله بعد رابطه تست گرفتم ...

سلام عزیزم خواهش می کنم نه باردار نشدم 

این ماه دوباره می خوام اقدام کنم امروز روز سیزده سیکلمه…صبح کیت گذاشتم مثبت شد در حالیکه ماه پیش روز بیستم مثبت شد…میشه بازم عکس رو ببینی نظر بدی؟

2706