2726
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107244 بازدید | 1007 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام روز بخیر

ممنون میشم راهنماییم کنید.

من ماه خرداد از کیت تخمک گذاری استفاده کردم نوع مدیکور که دستم بیاد و ماه مرداد اقدام به بارداری کردم

و کیتی که استفاده کردم مکس بود متاسفانه مدیکور پیدا نکردم و نتونستم تخمک گذاریم رو تشخیص بدم برعکس ماه قبل

من دوره پریودم ۲۹ تا ۳۱ روزست ماه فروردین ۱۷ ام،ماه اردیبهشت ۱۵،خرداد۱۵ و تیر ۱۲ پریود شدم pcoهستم و این دوره با اینکه اولین اقدام بود بهم کلومفین دادن روزی ۲ عدد از روز ۲ پریودم

من از ۱۹ مرداد تا امروز کیت زدم در کمال ناباوری امروز مثبت شد و پرنگ تر از همیشه البته ممنون میشم شمام نظر بدین چه روزایی پرنگ بوده

ولی به نظرتون درسته اینکه الان مثبت شه

و اینکه بیشتر روزا پر رنگ بود و من فقط از ۲۶ کیت رو نگه داشتم متاسفانه فک  نمیکردن مشخص نشه روز تخمک گذاریم

من ۲۳،۲۷و ۳۱ رابطه داشتم به نظرتون امیدی هست برا بارداری؟؟؟الان بازم اقدام کنم یا دیگه دیره با اینکه کیت مثبت شده

2728
سلام روز بخیر ممنون میشم راهنماییم کنید. من ماه خرداد از کیت تخمک گذاری استفاده کردم نوع مدیکور که ...

سلام عزیزم.اول اینکه کیت مکس همینه و کارش فقط گیج کردنه.با این کیت نمیتونی دقیق اقدام کنی؟اگه جنسیت پسر هم میخوای که دیگه اصلا نمیشه به این کیت اعتماد کرد.راستی تنبلی تخمدان هم کیت رو همین‌جوری بلاتکلیف میکنه و نمیذاره جواب دقیق باشه مگه اینکه داروی محرک فولیکول استفاده بشه و فولی بالغ وجود داشته باشه.شما که کلومیفن خوردی بعدس روز ۱۲ سیکلت سونو نرفتی؟واینکه حتما جلوی کیتات روز سیکلت رو بنویس نه تاریخ روز رو،چون اینجوری راحتتره واسه تشخیص اینکه روز چندم سیکلت چی به چیه ولی تاریخ باید همش برگردی عقب و حساب کنی.مثلا اگه روز ۱۲ سیکلت کیت زدی جلوش بنویش روز دوازده سیکل.اون کیتی که جلوش ۵ نوشتی به مثبت میخوره.اقداماتو که کردی انشالله که باردار میشی.توکل به خدا❤

سلام دوستان و استاتر عزیزم میشه لطفا عکس کیت های منو ببینید ؟امشب برم اقدام یا فردا دوباره بذارم شا ...

سلام عزیزم متاسفانه الان پستتو دیدم ولی کیتات هیچکدوم مثبت نیست و باید باز صبر میکردی و کیت میزدی تا مثبت بشه.اقدام کردی؟

راستی یکم از وضعیتت بگو عزیزم تا بتونیم دقیق پیش بریم.اینکه سیکلات مرتبه یا نه و سیکلت چند روزه س؟و اینکه تنبلی تخمدان داری یا نه؟از رشد فولیکولات خبر داری؟

سلام استارتر من میخواستم این ماه روز تخمک گذاریم اقدام کنم شما چون تجربه دارید گفتم بپرسم ازتون، دیر ...

سلام عزیزم ببخشید الان تونستم بیام سایت و احتمالا شما اقداماتو رفتی.عزیزم وقتی مطمئنی کیتت کامل مثبت بوده چرا اقدام نکردی؟به طول سیکلت چیکار داری آخه وقتی کیتت مثبته!ممکنه این ماه بنا به خیلی از دلایل که میتونه تاثیر داشته باشه تو سیکل،سیکلت جلو افتاده باشه و اینکه تو اقدام خییلییییا سیکلشون عقب و جلو میشه و یا به فاصله‌ی چند روز نامرتب میشن و این نشونه‌ی خوبیه و یعنی رحم واسه بارداری داره آماده میشه و بارداری نزدیکه.کیتت مدیکوره؟واسه اقدام پسر اگه کیتت صبح مثبت بشه شبش و فردا شبش باید حتما اقدام کنی ولی اگه کیتت بعد از ظهر مثبت بشه فدا شبش و پس فردا شبش اقدام داشته باش

سلام عزیزم متاسفانه الان پستتو دیدم ولی کیتات هیچکدوم مثبت نیست و باید باز صبر میکردی و کیت میزدی تا ...

سلام شانو جان

نه اقدام نکردم امروز صبح دوباره کیت زدم و کیتم کامل رنگ گرفته بود و پر رنگ تر از خط کنترل بود و خب امشب اقدام داشتم 

متاسفانه سیکل هام نامنظمه و ۳۵روزه ست معمولا ولی مثلا ماه پیش ۳۰روزه شد واسه همین کلی کیت استفاده کردم یعنی از روز۱۴سیکل دارم همینجوری کیت می زنم…سونو هم تا حالا نرفتم نمی دونم چرا بی خیالم نسبت به این چیزا…اصلا استرس ندارم پشتم به خدا گرمه فقط😁

سلام شانو جان نه اقدام نکردم امروز صبح دوباره کیت زدم و کیتم کامل رنگ گرفته بود و پر رنگ تر از خط ک ...

سلام عزیزم بهترین کارو میکنی که اولا پشتت به خدا گرمه و دوم اینکه استرس نداری چون خود استرس مانع بارداری هم میشه.پس طبق کیت اقدامت درسته.متاسفانه تنبلی این چیزارم داره کا باید همش کیت بزنی ولی خوب باید با شرایط کنار اومد.انشاالله ۱۴ روز دیگه بیای خبر مامان شدنت رو بگی😉

سلام عزیزم.اول اینکه کیت مکس همینه و کارش فقط گیج کردنه.با این کیت نمیتونی دقیق اقدام کنی؟اگه جنسیت ...

بله میدونم ولی اصلا کیت دیگه پیدا نمیشه

اشکالی نداره ۵ آن که نوشتم میشه ۲۵ سیکلم تخمک گذاری انجام میشه به نظرتون 

بله میدونم ولی اصلا کیت دیگه پیدا نمیشه اشکالی نداره ۵ آن که نوشتم میشه ۲۵ سیکلم تخمک گذاری انجام م ...

عزیزم از سایت دیجی کالا اینترنتی مدیکور بخر…من هم مکس استفاده کردم هم مدیکور یعنی همزمان هر دو رو تو ادار گذاشتم مکس کلا مثبت می مونه یا کلا منفی میشه…

2706