2703
2553
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 106471 بازدید | 1007 پست
اگه دکتر درخواست بررسی رشد فولیکولی کنه انجام میدن.در غیر این صورت همون سلامت کلی رحم و تخمدانارو بر ...

چرا نمیشه عکس بفرستم؟ 

طوری نیست اینجا میدم

مال 98/11/7

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃
چرا نمیشه عکس بفرستم؟  طوری نیست اینجا میدم مال 98/11/7

عزیزم جواب سونوت عالیه خداروشکر.فولیکول غالب هم که داری و ضخامت آندومترت هم هشته و خوبه.فعلا اقدام کن ببین کی باردار میشی.

به نظرم بعد از ۶ ماه اقدام که باردار نشدی،اونوقت برو دکتر بگو میخوام زودتر باردار بشم و به احتمال زیاد یه ورق لتروزول یا کلومفین بهت میده و تموم.

انشاالله که به زودی و بدون دارو باردار میشی.بعد از یکسال اگه خدایی نکرده باردار نشدی برای شوهرت آزمایش اسپرم مینویسن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم جواب سونوت عالیه خداروشکر.فولیکول غالب هم که داری و ضخامت آندومترت هم هشته و خوبه.فعلا اقدام ک ...

میگم عزیزم یسوال

این آزمایش ماله 98/11/7

باید دوباره برم یا نمیخواد؟ 

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃
عزیزم جواب سونوت عالیه خداروشکر.فولیکول غالب هم که داری و ضخامت آندومترت هم هشته و خوبه.فعلا اقدام ک ...

اتفاقا آزمایش اسپرمم داد  گفت مشکلی نیست

2456
اتفاقا آزمایش اسپرمم داد  گفت مشکلی نیست

پس همه چی خوبه.منتظر باش ببین خدا کی برات میخواد.به وقتش یه نی نی سالم بهت میده.عجله نکن و اصلااااا هم استرس به خودت نده

پس همه چی خوبه.منتظر باش ببین خدا کی برات میخواد.به وقتش یه نی نی سالم بهت میده.عجله نکن و اصلااااا ...

مرسی گلم وقت گذاشتی جواب دادی  عشقی❤️

مرسی گلم   انشالله ک هرچی زودتر بده 

و همچنین ب شما ❤️❤️❤️❤️❤️

2714
سلام عزیزم شما با این کیت چه روزایی اقدام داشتی آخه من میخوام اقدام کنم خیلی گیج شدم

سلام عزیزم.روز ۱۴ و ۱۵ و ۱۶ اقدام کردم ولی روز ۱۶ رو محض احتیاط اقدام کردم.مهم روز ۱۴ و ۱۵ بود

نه، ولی همیشه روز 19 20 تخمک گذای دارم ولی این ماه از روز 21 مثبت شده تا امروز که روز23 ام

سلام عزيزم منم مشكل شمارو دارم الان كيت تخمكگذاريم ٤ روزه كه كاملا مثبته اين يعني چي گيج شدم ماههاي قبل فقط دو روز مثبت ميموند بعدش كم رنگ ميشد الان من تخمك ازاد كردم و هورمون بالا مونده يا هنوز ازاد نشده؟!

سلام دوستان خیلی از زمان این تامیک گذشته ولی میبینم هنوزم فعاله خداروشکر یه سوال داشتم من ده پری کیت زدم دوتا خط شد که میشد ۱۴ دی ۱۵ دی زدم بازم همونجوری بود تغیری نداشت خطا رنگشون یکی نیست یکیش کمرنگ تر از اون یکی به نظرتون تخمک ازاد کردم یا هنوزم جا داره پررنگ بشه در ضمن پی سی یو هستم امکانش هست بخاطر این مثبت بشه؟پریودامم اصلا منظم نیست

عزیزم من عکس کیت تخمک گذاریتو دیدم میشه بگین چه روزایی اقدام داشتین؟ واسع منم دقیقا مثل شماس گیج شدم

من از وقتی دو خط همرنگ شد سه شب پشت 

سر هم اقدام کردم تا کیت پررنگتر شد و دا

شت کمرنگ میشد

2706