2703
2553
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 106471 بازدید | 1007 پست
عزیزم من پریودیم نا منظمه   3 ماهه اقدامم دوماه ک اقدام بودم تخمک گذاریم بموقع بود اما این م ...

عزیزم این سیکل نامنظم و مثبت شدن پیاپی کیت نشونه تنبلی تخمدانه.

معمولا سیکلات چند روزه‌س؟کمترین و بیشترینش چند روزه؟

تا حالا سونوی سایز فولیکول رفتی؟

دکتر رفتی؟داروی محرک رشد فولیکول مصرف میکنی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم این سیکل نامنظم و مثبت شدن پیاپی کیت نشونه تنبلی تخمدانه. معمولا سیکلات چند روزه‌س؟کمترین و ب ...

اره رفتم گف مشکلی نداری

دوره هام یه‌بار 31 و 33 و35   

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃
2456

گفت برو برا اقدام  اگه بعد یکسال باردار نشدی بیا

اما من عجله دارررررمممم

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃
دوره هات تقریبا منظم حساب میشه.تا یک هفته تاخیر طبیعی به حساب میاد

تعجبم چرا تخمک گذاریم اینجوری شده   

زیر دلمم سمت چپ و راست یهو میگیره ول میکنه   یا مثل قلب میزنه 

شما نمیدونی چیه؟ 

2714
گفت برو برا اقدام  اگه بعد یکسال باردار نشدی بیا اما من عجله دارررررمممم

خوب اگه فولیکول غالب نداشته باشی الکی وقتت هدر میره.

ببین اگه خانمی سیکلش مرتب باشه و مشکل تنبلی تخمدان نداشته باشه،هر ماه تو تخمداناش چند تا فولیکول تولید میکنه که نهایتش یکیشون بالغ میشه و میتونه تخمک آزاد کنه و آماده بارداری میشه.ولی تو تخمدان ضعیف این فولیکولا کوچیک میمونن و رشد چندانی ندارن و به سایز مناسب نمیرسن که در نتیجه تخمکی هم در کار نیست و بارداری اتفاق نمیافته مگه اینکه دارو محرک رشد فولیکول که دکتر تجویز میکنه بهت بدن و این باعث رشد فولیکولا بشن.

در کل واسه اینکه تخمک آزاد بشه،باید سایز این فولیکولا از ۱۸ تا ۲۲ باشه که معمولا این بهترین سایز فولیکوله برای بارداری و به این سایز که رسید بهش میگن فولیکول بالغ.

کمتر از سایز ۱۸ احتمال بارداری کم میشه و بالا تر از ۲۴ اینا چون زیاد رشد کرده کیست به حساب میاد،البته این مورد با مصرف دارو اتفاق میافته.

معمولا سونوگرافی سایز فولیکول یکی از روزای ده سیکل تا سیزده سیکل انجام میشه

به نظرم برو دکتر بگو عجله دارم واسه بارداری و بگو یه سونوی بررسی رشد فولیکولی حتما برات انجام بده 

تعجبم چرا تخمک گذاریم اینجوری شده    زیر دلمم سمت چپ و راست یهو میگیره ول میکنه   یا ...

نگران نباش تو اقدام سیکل به هم میخوره و یه جورایی رحم داره واسه بارداری آماده میشه.خیلیااااااا از جمله خود من همین که میرم واسه اقدام کلا سیکلام بهم میریزه و حتی روزای خونریزیم هم کم و زیاد میشه هر سری.اینا تو اقدام طبیعیه.این تیر کشیدنام میتونه طبیعی باشه.جای نگرانی نیست عزیزم

به نظرم الکی وقتتو هدر نده.یه سونوی رشد فولیکول انجام بده همه چی دستت میاد و خیالت راحت میشه.انشاالله که هیییییچ مشکلی نداری❤

به نظرم الکی وقتتو هدر نده.یه سونوی رشد فولیکول انجام بده همه چی دستت میاد و خیالت راحت میشه.انشاالل ...

سونوی شکم و اینا دادم ک تخمک و اینامو بررسی کنه

اونی ک شما میگی جدا از اینه؟ 

سونوی شکم و اینا دادم ک تخمک و اینامو بررسی کنه اونی ک شما میگی جدا از اینه؟  

اگه دکتر درخواست بررسی رشد فولیکولی کنه انجام میدن.در غیر این صورت همون سلامت کلی رحم و تخمدانارو بررسی میکنن

2706