2726
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107148 بازدید | 1007 پست
سلام عزیزم کیت امروز کمرنگ تر بود دیشب ک اقدام کردم امشبم اقدام میکنم برا محکم کاری 😅  حتی دی ...

خوب حتما کیت مکس تا این اندازه جا داره واسه مثبت نشون دادن‌.اقدامتو درست رفتی عزیزم.انشاالله که بارداری😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب حتما کیت مکس تا این اندازه جا داره واسه مثبت نشون دادن‌.اقدامتو درست رفتی عزیزم.انشاالله که بارد ...

انشالله 😍🤲 

یه جاری دارم الان بارداره بچش پسره میگه اصلا زن نباید ارضا بشه و قبل از تخمک گذاری باید اقدام کرد یعنی روز ۷ یا ۹ سیکلت اصن گیجم کرد گفتم ولا من تا جایی ک شنیدم برعکس چیزایی بود ک تو گفتی 

2728
ممنون عزیزم بخاطر پاسخگویت هنوز کیت استفاده میکنی برا بارداری؟خودمم خیلی امید ندارم ک این ماه بشه پن ...

من بعد از اینکه سونو کردم و فهمیدم فولیکول خوب دارم،اونوقت با کیت هم پیش میرم

انشالله 😍🤲  یه جاری دارم الان بارداره بچش پسره میگه اصلا زن نباید ارضا بشه و قبل از تخمک گذا ...

😐😐😐😐😐😐

اصلااااا اونجور که جاریت گفته نیست و برعکسشه.جنسیت شانسیه و اسپرم مرد هم خیلییییی تاثیر داره.این تغذیه هم فقط یکم شانش جنسیت دلخواه رو بیشتر میکنه.من پیش سه تا دکتر تعیین جنسیت رفتم و همشون حرفاشون یکیه و برعکس حرفای جاریته

سلام خوبین شما اقدام کردین یا پریودین رژیم دارین؟جنسیت هم براتون مهمه مدیر؟و اینکه بنظرتون چرا من ترشح تخمک مرغی غلیظ دارم تواین روزا پنجشنبه باید پریود بشم مگه ترشح تخم مرغی مال روزای تخمک گذاری نیست 

سلام الان چهار روزه کیت میذارم کمرنگ‌نمیشه که من بدونم تخمک گذاریم تموم شد فقط روز ۱۳ خطش پررنگ تر از خط کنترل شد من روز ۱۱ و ۱۳ رفتم اقدام امروز هم ۱۵ هست شاید شب رفتم اقدام ولی نمیدونم این کی کمرنگ میشه من دیگه کیت هم ندارم فردا بذارم😢😢😢پریودامم منظم و ۲۸ روزه هست

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍به زودی این تیکر واقعی میشود😍😍😍😍
اون بالاییه فکر کنم کمرنگ تره. وسطی یک کم پر رنگ تر. پایینی دیگه خیلی پررنگ شده. احتمالا دواز ده س ...

عزیزم این کیت تخمک گذاری خط بندازه یعنی زمان تخمک گذاریه؟؟

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍

اخی اسی چ تاپیک قدیمی😍

بالاخره بچه ت دختر بود یا پسر؟

من یه تتلیتی هستم...توضیح نشانه قدرته💪درست دیدی من یه تتلیتی م من عاشق سلطانمم هر چی میخوای بگی بگو واسم مهم نیست و عقاید کور کورانه تو واسه خودت نگهدار...تتلو ادبو بهم یاد داده اینکه به کسی که لِوِلِش ازم بالاتره کمتر از شما بهش نگم...تتلو حسودی نکردنو یادم داد اینکه هستن آدمایی میتونن ازت موفق تر باشن و تو باید بهشون برسی... تتلو به من یاد داد پلی باشم واس پیشرفت بقیه انقد تنگ نظر نباشم😉تتلو به من یاد داد وِگَن بودنو...تتلو یین یانگ بهم یاد داد...تتلو کارما بهم یاد داد...تتلو طبیعت بهم یاد داد...تتلو چیزایی بهم یاد داد که من هیچ جا و از هیچکس یاد نگرفتم حتی بابام😉دنبال کسی باش که روحتو نوازش کنه کسی که جسمتو نوازش کنه فقط واس استفاده میخادتت...همین یکیم میفهمیدی الان وضع این نبود✌✌✌#سخن_سلطان
اخی اسی چ تاپیک قدیمی😍 بالاخره بچه ت دختر بود یا پسر؟

😃😃

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍

امروز پریود نشدم مدیر بنظرت اگر پریود نشدم کی بی بی بزنم ترشحات شیری و رقیق خیلی دارم همش فک میکنم پریود شدم نگا میکنم میبینم ترشح هست من روز۲۳اقدام داشتم اگر بخوام بی بی بزنم جواب نمیده دوهفته بعدلقاح هم میشه یه هفته دیگه

2706