2726
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107174 بازدید | 1007 پست
امروز کیت میزارم ببینم چ خبره چون امروزروز۲۴هست اگر مثبت باشه پس من کی میخوام پریود بشم وقتی هنوز تخ ...

عزیزم اگه سیکلت ۳۱ روزه باشه خیلی دیره واسه اقدام و اگه تخمکی بوده باشه از بین رفته ولی طبق کیتات که اصلا مثبت نشده احتمالا تنبلی تخمدان داری.

طبق سیکلت تقریبا روز۱۶ و ۱۷ و یا ۱۸ اینا باید تخمک گذاریت باشه

سلام بچه ها دیشب ک اقدام نکردم ولی امشب اقدام کردم  بالایی مال ساعت ۷ شب بعدیشم ساعت ۱۰ یعنی ه ...

عزیزم کیت امروزت باید پررنگتر از دیشبیا باشه؟کیت زدی امروز؟

امشب هم اقدام کن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میخواستم امشب برم اقدام ولی شوهرم همکاری نکرد گفت حسش نیست چون شب قبلشم بوده بااینکه خودش دوس داره ه ...

عزیزم فکر نکنم اقدام هم میکردی نتیجه میداد البته اگه خدا بخواد همه چی ممکنه.از اون لحاظ میگم چون طبق سیکلت دیره واسه اقدام

عزیزم کیت امروزت باید پررنگتر از دیشبیا باشه؟کیت زدی امروز؟ امشب هم اقدام کن

سلام عزیزم کیت امروز کمرنگ تر بود دیشب ک اقدام کردم امشبم اقدام میکنم برا محکم کاری 😅 

حتی دیشبم یکم حس درد داشتم زیر دلم و بیشتر سمت راست فک کنم آزاد شده

شما باردارین اگر نه چن وقته اقدامین حالامن برج دیگه بعدپریودم چندم بزن سونو بنویسه برام ماما؟دورم۳۱روزه یعنی کیت بزنم اگر مثبت شد برم شایدکیت بزنم مثل امروز بشه 

شما باردارین اگر نه چن وقته اقدامین حالامن برج دیگه بعدپریودم چندم بزن سونو بنویسه برام ماما؟دورم۳۱ر ...

معمولا روز ۱۲ تا ۱۴ سنو‌ مینویسن فک کنم من چندبار ک رفتم گفتن روز ۱۴ برو

شما باردارین اگر نه چن وقته اقدامین حالامن برج دیگه بعدپریودم چندم بزن سونو بنویسه برام ماما؟دورم۳۱ر ...

عزیزم فعلا باردار نشدم و چهار ماه هست که اقدام کردم.

ببین معمولا همه دکترا روز دوازده سیکل رو واسه بررسی رشد فولیکول مینویسن.حالا تو مثلا روزای اول سیکلت برو ببین ماما چی میگه ولی روز ۱۳ و ۱۴ هم میشه رفت البته این روزا بسته به طول سیکل متفاوته

دوتا تخمدانم تیرمیکشه سینم دردمیکنه کمرم دردمیکنه گاهی اینا از علائم بارداری نیست؟

انشاالله که بارداری ولی کلا به این علایم نمیشه اعتماد کرد چون پیش میتد که قبل از پریود شدنم این علایم هست.به علایمی میشه اطینان کرد که کاملا مشخص و متفاوت تر از قبلناس.تازه همیشه هم که نباید علایم داشت تا باردار باشی.خیلیا اصلا علایم ندارن و باردار هم هستن

2706