2726
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107241 بازدید | 1007 پست

یه سوال چرا من اقدام که کردم بعدش دقیقا تا صبح سردردداشتم همین الانم ک دارم سردرد چون فشارمیاد موقع اقدام؟اگر تواین هفته تخمک گذاری واقدام قرص دیکلوفناک بخورم بده آخه فک میکنم مانع لقاح نشه یه موقع و ورزش کردن چی تو این اقداما؟ممنونم مدیر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروزکیتم پررنگ بود ولی مثبت نبود ازدیروز هم کمرنگترشد خوبه که دیشب اقدام کردم بنظرتون امشبم برم؟یه استرس دارم ک تخمک زودتر آزاد شده باشه و با اسپرم قدیمیا ک برا روز ۲۰ اقدام داشتم لقاح شده باشه چون جنسیت دوس دارم پسر باشه 

2728
سلام عزیزم تو خوبی اون فولیکول سایز ۲۳ عالیه.نذار از دست بره.دارو مصرف کردی؟اگه دارو مصرف کردی که با ...

سلام عزیزدلم 

ن دارو مصرف نکردم امروز کیت زدم عکسشو فرستادم 

جنسیت مهمه برام بخاطر همین درگیر سنو و کیت زدنم 

بعد از سقطم سه ماهه اقدامم ولی نگرفته هنوز 

یه سوال چرا من اقدام که کردم بعدش دقیقا تا صبح سردردداشتم همین الانم ک دارم سردرد چون فشارمیاد موقع ...

شاید دلیل دیگه ای داره سر دردتون

خدایا یه نی نی سالم بزار تو‌دلم 🌷
عزیزم تا حدودی تو پستای قبلی گفتم اگه خونده باشی‌. در مورد تغذیه که شوری و شیرینی و گرمیجات باید خو ...

چرا من هروقت میرم داروخانه کیت مکس داره فقط؟خوب نیست؟

میخواستم امشب برم اقدام ولی شوهرم همکاری نکرد گفت حسش نیست چون شب قبلشم بوده بااینکه خودش دوس داره هفته ای یه بار فقط دوس داره پیشقدم هم خیلی وقت نمیشه میگم همین امشبه میگه نه من هیچی ندارم که عحب

عزیزم شاید بدنش کشش نداره دوشب پشت سرهم نزدیکی کنه 

شوهر منم دقیقا هروقت باید حالشو نداره ولی همیشه هم غر میزنه که من کمکاری میکنم 

یه سوال چرا من اقدام که کردم بعدش دقیقا تا صبح سردردداشتم همین الانم ک دارم سردرد چون فشارمیاد موقع ...

اتفاقا تو رابطه و ارگاسم هورمونی تولید میشه ‌که به کاهش درد سردرد کمک میکنه.شاید دلیل دیگه ای داره سردردت عزیزم.دارو نخوری بهتره ولی میتونی استامینوفن ساده بخوری و اصلا مشکلی نیست و حتی تو بارداری هم مجازه.البته بدون کدئینش

2706