2737
2734
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107354 بازدید | 1007 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها امروز روز ۱۴ سیکلمه اخرین پریودیم ۲۰ فروردین بود الان سنو دادم بنظرتون کی اقدام کنم  ...

امشبم داشته باش اندازه فولیت خیلی خوبه 

خدایا یه نی نی سالم بزار تو‌دلم 🌷
2728
سه الی ۴ساعت خودمو نگه میدارم و مایعات هم نمیخورم امروزم ساعت۲ونیم تست زدم بعد ۴ساعت ادرارنکردن حجم ...

سلام عزیزم خوبی

این کیتا که هیچ کدوم مثبت نیستن

تا حالا سونوی سایز فولیکول رفتی؟

سیکلات چند روزه‌س؟

سلام بچه ها امروز روز ۱۴ سیکلمه اخرین پریودیم ۲۰ فروردین بود الان سنو دادم بنظرتون کی اقدام کنم  ...

سلام عزیزم تو خوبی اون فولیکول سایز ۲۳ عالیه.نذار از دست بره.دارو مصرف کردی؟اگه دارو مصرف کردی که باید امروز hcg رو میزدی ولی اکه دارو مصرف نکردی و جنسیت برات مهم نیست حتما از امشب اقدام کن که تخمک از دست نره یا میتونی کیت بذاری و با کیت پیش بری و اقدام کنی.مطمئنا  امروز فردا کیتت باید مثبت شه طبق سایز فولیکولت

2738
عزیزم واسه پسر دار شدن چیکار کردی ؟ميشه از تجربه هات بگي

عزیزم تا حدودی تو پستای قبلی گفتم اگه خونده باشی‌.

در مورد تغذیه که شوری و شیرینی و گرمیجات باید خورد و خوردن ترشی و لبنیات و سردی رو به حداقل برسونی.

خودت فولیک اسید و ویتامین ای و زینک بخور و به شوهرت هم فولیک اسید و ویتامین سی بده.

یه ربع قبل از اقدام با محلول آب و جوش شیرین خیلی رقییییق واژن رو شستشو بده و یا تو یه تشت از این محلول یه ده دقیقه بشین.شوهرتم از کمپرس سرد یا یخ بذارن یه ده دقیقه ای.

یه ساعت قبل اقدامم حتما هردوتون ۴ یا ۵ تا خرما بخورین و نیم ساعت قبل از اقدام هم به شوهرت چای دارچین و زنجبیل بده.

تو رژیم شوهرت اینارو بیشتر بده بخوره.مثلا کاسنی و معجون و شیر موز و شکلات تلخ و کشمش و آجیل و چای دارچین و زنجبیل و شیرینی خشک و ژله و قیصی و کلا خشکبار.موز هم واسه هردوتون خیلی خوبه.خودت ببشتر با غذاهات خیارشور بخور،سیب زمینی آبپز و آب هویج هم واسه خودت خوبه.

خودت روز دوم و هشتم سیکلت آمپول ب کمپلکس بزنی بد نیست.

مهم تر از همه زمان اقدامه.میتونی با کیت پیش بری البته به جز کیت مکس که اصلا به درد نمیخوره.اگه روزی که کیت گذاشتی،صبحش کیتت مثبت شد همون شب اولین اقدام رو برو ولی اگه صبح کیتت منفی بود و عصرش مثبت شد فردا شبش اولین اقدام رو برو.اقدامات مهمت دو شب پشت سر هم میشه و اقدام سوم هم محض احتیاطه و اول و آخر هم خواست خدا😊

عزیزم تموم نکات مهم رو گفتم ولی اگه باز خودت سوالی داری در خدمتم

عزیزم تا حدودی تو پستای قبلی گفتم اگه خونده باشی‌. در مورد تغذیه که شوری و شیرینی و گرمیجات باید خو ...

مرسی عزیزم خیلی خوب و کامل بود.به نظرت به جدول چینی میشه اعتماد کرد؟بهش عمل کردي؟

عزیزم لینک میدی

عزیزم متاسفانه ندارم دیگه الان

همون اسمش روسرچ بزن فک‌کنم بیاد

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

دورم ۳۱روزه هست دیشب رفتم اقدام چون دیروز خیلی تخمدان چپوراست پهلورانم تیرمیکشید باخودم گفتم من که روز۲۰رفتم بذار الانم برم بله من قبلا سردخترم ۴الی۵ماهی رفتم سونو دارو مصرف کردم ولی نشد بخاطرهمین بیخیالش شدم دکتر نرفتم یه دوسه ماه بعدش شدم 

2706