2703
2553
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 106473 بازدید | 1007 پست
سلام عزیزم.الان تیکرتو دیدم😍😍😍 مامان شدنت مبارک باشه انشاالله به سلامتی بیاد بغلت

شما نی نی تون پسر شده یا دختر؟

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
سلام خوبین؟ شما نی نی دارشدین ؟ با استفاده ازکیت؟نی نی تون دختره یا پسر؟ من تازخ میخوام اقدام کنم ...

سلام گلم اره عزیزم هنوز نمیدوتم والا الان فقط میگم خدایا فقط سالم باشه اصلااااااااا دیگه برام جنسیت مهم نیست.چه کمکی از دستم بر میاد؟

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام شانو جان،خوب هستین انشالله؟عزیزم منم میخوام ماه دیگه اقدام کنم برا پسر و به کلی دیوونه ی پسر بچ ...

سلام عزیزم.ممنونم از احوال پرسیتون.امیدوارم حال شمام خوب باشه.خیلیییییی انرژی و حس خوبی گرفتم از پستت و خوشحالم که تاپیکم تونسته کمکت کنه،مرسی از لطفت و دعای خیرت❤

انشاالله خواست خدا با خواست دلتون یکی باشه و به مراد دلت برسی عزیزم💋

رژیم و روز اقدام درسته صد در صد نیست ولی خوب احتمال جنسیت دلخواه رو بالاتر میبره.

منم چهارم همین ماه روز اول سیکلم بود و انشاالله اگه همه چی خوب پیش بره این ماه میرم اقدام.

هر کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم بتونم کمکت کنم عزیزم.

امروز باید روز ده سیکلت باشه درسته؟سیکلت اگه سی روزه ست،باید روز ۱۵ یا ۱۶ روز تخمک گذاریت باشه.از روز دوازده کیت زدن رو شروع کن

2456
مسمومیت بارداری گرفتم

سلام شانو جان ببخشید یه سوال داشتم من ایم ماه در حال اقدامم برای پسردار شدن،دیروز ساعت دو نیم بعدازظهر کیتم که مارک مدیکوره مثبت و همرنگ خط کنترل شد و سونو هم رفتم گفت فولی 19 داری ولی نگفت کی آزاد میشه منم دیشب ساعت 3 اقدام داشتم ولی امروزم کیت درست مثل دیروز مثبته و همون ساعت حتی به خرده پررنگتره ولی من چون امشب شب چهارشنبه ست نمیخوام اقدام کنم به نظرت اگه فردا صبح اقدام کنم خوبه برای پسردار شدن یا اینکه همون دیشب کافیه؟ الانم از ساعت هفت درد شدیدی تو تخمدان راستم دارم به نظرم میخواد آزادشه ممنون میشم راهنماییم کنی

سلام شانو جان ببخشید یه سوال داشتم من ایم ماه در حال اقدامم برای پسردار شدن،دیروز ساعت دو نیم بعدازظ ...

سلام عزیزم.امشب هم حتما اقدامتو برو.قبل از اقدام صدقه بده و آیت الکرسی و سوره حمد و توحید بخون و به امید خدا اقدام کن.همه روزا روز خداست.منم امشب اولین اقدامم رو باید برم.چون کیتت امروز هم مثبته و از دیروز هم مثبت بوده به نظرم امشب اقدام کن تا با اقدام دیشبت زیاد فاصله نداشته باشه.دیگه خودت میدونی.

2714
سلام عزیزم.امشب هم حتما اقدامتو برو.قبل از اقدام صدقه بده و آیت الکرسی و سوره حمد و توحید بخون و به ...

سلام ممنون عزیزم از پاسخگوییت ،متاسفانه شرایط اقدام دیشب اصلا جور نشد ولی من صبح زود برای اینکه خیلی فاصله نیفته اقدام کردم دیگه میسپارم به خدا ایشالله هر چی خودش صلاح بدونه همون میشه

سلام شانو جان،خوب هستین انشالله؟عزیزم منم میخوام ماه دیگه اقدام کنم برا پسر و به کلی دیوونه ی پسر بچ ...

عزیزم بیا اینجا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1675349/مامانای-اقدامی-واسه-بارداری-با-کیت-وتخمکگذاری-بیایید-باهم-باشیم?postId=119616835

2706