2703
2553
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 106471 بازدید | 1007 پست
عزیزم تبریک میگم مامان شدی انشالله ب سلامتی بگزرونی و بغلش بگیری،،منم این ماه اقدامم برا پسر،رژیم‌ ک ...

سلام عزيزم 

ممنون 

ببين برو سايت فرزند اونجا خيلي خوب ميتوني كمك بگيري واسه كيت زدن 

و حتما حتما از كيت مديكور استفاده كن تا گيج نشي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام shano جان  من امروز لكه ديدم خيلي ناراحتم قرمز هم بود نه قهوه اي ؟ چيكار كنم بنظرت ،دكتر ...

سلام گلم.خوبی؟حالت چطوره؟انشاالله که چیزی نیست.عزیزم حتما شیاف بذار و استراحت کن تا میری دکترت.اولین اقدامی که دکترا واسه لک انجام میدن همون شیافه و استراحته

2456

سلام shano جان 

چه خبرا مامان نشدي 

من كه لكه بينيم دو روز بود ول شد ولي تهوع پدرمو دراورده كلا روزي يك وعده اگر بتونم غذا بخورم 

٤ كيلو كم كردم و همش در حال سرم زدن هستم 

دلم ميخواد بخوابم بيدار شم ٤ ماه گذشته باشه 

دكترم رفتم قلبشو چك كرد خدارو شكر سالم بود 

سلام shano جان  چه خبرا مامان نشدي  من كه لكه بينيم دو روز بود ول شد ولي تهوع پدرمو دراو ...

سلام عزیییییزم

خوبی حالت چطوره بخدا تو فکرت بودم.والا ماه اول اقدامم نشد که اقدام کنم.و امروز روز اول پریودمه و انشاالله بعد از پاکی میرم اقدام.

چیزی نیست انشاالله تا ماه سه و چهار حالت خوب میشه

الان چند هفته ای؟ ان تی رفتی؟همون لک و اینا نداشته باشی حله

سلام عزیییییزم خوبی حالت چطوره بخدا تو فکرت بودم.والا ماه اول اقدامم نشد که اقدام کنم.و امروز روز ا ...

ممنون عزيزم 

الان نزديك ٢٠ روزه شديدا خارش پيدا كردم جوري كه از خارش شبا تو خواب بيدار ميشم و ميخارونم فقطم ادست و پام تا بالا 

يعني دارم ديوونه ميشم 

يه جا خوندم نوشته بخاطر مشكلات كبدي ميتونه باشه 

نميدونم چكار كنم 

شما تجربه نداشتيد ؟

دكترم گفت بيشتر سه ماهه دوم و سوم خارش دارن ميخاي برو دكتر پوست 

2714
سلام عزیزم خوبی؟گلم هنوزم کیت مکس استفاده میکنی؟نی نی دار نشدی هنوز ؟من کیت مکس برام اصلا خط نمینداز ...

سلام خوبین؟

شما نی نی دارشدین ؟

با استفاده ازکیت؟نی نی تون دختره یا پسر؟

من تازخ میخوام اقدام کنم

لطفا راهنمایی م کنید

سلام عزیزم خوبی؟گلم هنوزم کیت مکس استفاده میکنی؟نی نی دار نشدی هنوز ؟من کیت مکس برام اصلا خط نمینداز ...

سلام عزیزم.الان تیکرتو دیدم😍😍😍

مامان شدنت مبارک باشه انشاالله به سلامتی بیاد بغلت

ممنون عزيزم  الان نزديك ٢٠ روزه شديدا خارش پيدا كردم جوري كه از خارش شبا تو خواب بيدار ميشم و ...

عزیزم والا من تو بارداری خارش اونجوری نداشتم.به نظرم یه دکتر پوست برو.اگرم نگران کبدی،یه آزمایش کبدم بده تا ببینی از چیه.ممکنم هست دلیل نداشته باشه و کلا بدنت تو بارداری این جوری واکنش نشون داده،میدونی که کلا هر کسی یه جوریه بدنش.انشاالله که چیزی نیست عزیزم

سلام شانو جان،خوب هستین انشالله؟عزیزم منم میخوام ماه دیگه اقدام کنم برا پسر و به کلی دیوونه ی پسر بچه ها هستم چنتا دکتر هم رفتم ولی گفتن روش صد در صد نداریم و به رژیم هم گفتن دل نبند خلاصه که دیگه الان تصمیم گرفتیم خودمون با چیزایی که میدونیم شورو کنیم به اقدام ولی واقعیتش در مورد نحوه ی صحیح استفاده از کیت تخمک گذاری هیچی نمیدونستم که خداروشکر امروز تو تاپیک تو کلی اطلاعات مفید بدست اوردم ازت ممنونم بخاطر این تاپیک قشنگت عزیزدلم انشالله که به همه ی ارزوهای دلت برسی گبم 🌹🌹

حالا من این ماه سومش پری شدم معمولا سیکلم سی روزست و میخوام از فردا پس فردا شورو کنم به کیت گذاشتن خواستم ببینم میتونم از شما در این پورد کمک بگیرم تا اینکه زمانمو دقیق پیدا کنم؟؟البته ببخشید خیلی طولانی نوشتم ولی بنظرم تاپیک شما وسیله شد از طرف خدا تا انشالله به نتیجه دلخواهم برسم 

ازتون خیلی حیییییلی ممنونم ❤❤

سلام عزیزم.الان تیکرتو دیدم😍😍😍 مامان شدنت مبارک باشه انشاالله به سلامتی بیاد بغلت

مرسیییییییی عزیزم سلامت باشی

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
2706