2726
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107181 بازدید | 1007 پست
سلام عزيزم خوبي ببخشيد بخاطر مشكل اينترنت و بد بودن حالم نشد زودتر بيام  بله من باردار هستم ا ...

سلام عزیزم خوبی به سلامتی خیلی خوشحال شدم برات.انشاالله کل نه ماه رو به سلامتی بگذرونی و بچتو سالم و سرحال بغل بگیری.تهوع ایناتم انشاالله خوب میشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون  شما مسموميت بارداري داشتيد علتش چي بود

علت نداره عزیزم،اتفاقی و شانسی پیش میاد ولی وزن و ورم و فشار رو باید جدی گرفت.نمک رو کم مصرف کن.به نرمال بودن فشارت دقت کن.معمولا از هفته ی بیست بیست به بالا ریسکش بیشتر میشه و آزمایش مینویسه دکتر تو اون هفته ها که شامل آنزیمای کبدی و کلیه و دفع پروتئین از ادراره که خیلی مهمه ولی به نظرم به درخواست خودت تو هفته ۳۰ باز تکرار بشه بهتره،محض احتیاط.من تا هفته ۲۰ آزمایشام همش نرمال بود،حتی کبد ولی خوب نمیدونم آنزیمای کبدیم از کدوم هفته شروع به بالا رفتن کردن.

2728
اخي عزيزم چه دوران سختي گذروندي  ممنون از راهنماييتون

خواهش میکنم عزیزم.انشاالله به سلامتی و بدون کوچکترین مشکلی این راه رو طی کنی و نی نیت سالم بیاد بغلت.منم دعا کن لطفا🙏

خواهش میکنم عزیزم.انشاالله به سلامتی و بدون کوچکترین مشکلی این راه رو طی کنی و نی نیت سالم بیاد بغلت ...

چشم عزيزم حتما

شما اين ماه اقدام ميكني ديگه انشالله زود زود مامان بشي  

از خدا ميخوام هرچي تو دلته همونو بهت بده 

چشم عزيزم حتما شما اين ماه اقدام ميكني ديگه انشالله زود زود مامان بشي   از خدا ميخوام هر ...

مرسز عزیزم.قرار بود اقدام کنم این ماه ولی دز داروهایی که دکتر داده بود بهم زیاد بود و فولیکولم خیلییییی بزرگ بود که به درد نمیخوره.این ماه رو از دست دادم ولی انشاالله ببینم ماه دیگه چی میشه.

راستي تستي هست شما انجام داده باشي و درست باشه واسه جنسيت؟؟؟

والا من خودم زود حرکت جنین رو میفهمم و باید دقت کنی تا بفهمی.من به اینکه حرکت دختر مثل ماهیه و پسر ضربه های آروم خیلی اعتقاد دارم ولی فکر میکنم بقیه تستا سرگرمیه.البته شده از رو عکس ان تی هم البته اگه واضح باشه درست تشخیص بدم جنسیتو

سلام عزیزم خوبی؟گلم هنوزم کیت مکس استفاده میکنی؟نی نی دار نشدی هنوز ؟من کیت مکس برام اصلا خط نمیندازه یا اگه بندازه شدیدا کم رنگه چیکار کنم منم پسر میخوام شنیدم نباید واسه مسر زیاد نزدیکی بشه هر ماه فقط ۱ بار اقدام میکنم😥

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
سلام عزیزم خوبی؟گلم هنوزم کیت مکس استفاده میکنی؟نی نی دار نشدی هنوز ؟من کیت مکس برام اصلا خط نمینداز ...

سلام عزیزم مرسی حتما صفحات قبلی رو نخوندی،چون به تموم جواب سوالات می رسیدی.بخونشون نکات مفیدی داره،کامل توضیح دادم

سلام عزیزم خوبی؟گلم هنوزم کیت مکس استفاده میکنی؟نی نی دار نشدی هنوز ؟من کیت مکس برام اصلا خط نمینداز ...

اصلااااا کیت مکس به درد نمیخوره.کیت مارک مدیکور بخر خیلیم عالیه و ۱۰ تومنه فکر کنم.واسه پسر هر وقت مثبت شد فردا شبش اقدام کن و پس فردا شبش.به شوهرت قرص ویتامین سی و فولیک اسید بده.خودتم ای و سی و زینک و فولیک اسید بخور.شوهرت کاسنی و معجون و کلا گرمیجات بخوره.خودت هم گرمیجات بخور و لبنیات رو حذف کن.چای دارچین و زنجبیل واسه دوتاتون عالیه.موز بخورین.خودت بیشتر شوری بخور.شوهرت چربی و ترشی و سیگار و الکل واسش ممنوعه.پنج دقیقه قبل از اقدام شوهرت کیسه یخ بذاره رو بیضه البته ببخشید ولی خوب باید گفت.شکلات تلخ واسه شوهرت خوبه.یک ساعت قبل از اقدام هر دوتون ۵،۶ تا خرما بخورین.تو یه تشت یه قاشق چ خ جوش شیرین بریز و بشین،یه ربع قبل از اقدام و به مدت ۵ دقیقه.مقدار جوش شیرین رو بیشتر نکنییییی چون عفونت میگیری.سعی کن شما زودتر از شوهرت ارضا شی تا محیط قلیایی شه.اینا نکاتی بود که درصد جنسیت پسر رو بالا میبره ولی همه چی دست خداست و اگه بخواد میشه و اگه نخواد نمیشه.انشاالله مصلحت خدا با خواسته ی دلت یکی باشه عزیزم

سلام عزيزم خوبي ببخشيد بخاطر مشكل اينترنت و بد بودن حالم نشد زودتر بيام  بله من باردار هستم ا ...

عزیزم تبریک میگم مامان شدی انشالله ب سلامتی بگزرونی و بغلش بگیری،،منم این ماه اقدامم برا پسر،رژیم‌ کمو بیش داشتم.راهنماییم میکنی برا کیت زدن؟تاحالا استفاده نکردم.پریودام تازگیا دو سه روز اینور اونور میشه،از روز چند کیت بزنم؟؟و چه روزی اقدام کنم؟

به نظرم به کیت اصلا اعتماد نکن با توجه به دورت نزدیک تخمک گذاری یه شب درمیون بر اقدام انشاءالله هر ...

سلام خوبی عزیزم.اگ‌میشه برا استفاده از کیت منو راهنمایی کنید،برا پسر دار شدن.دوره پریودم بهم ریخته.۳روز اینور اونور میشه

2706