2703
2553
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 106498 بازدید | 1007 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زدم امروز صبح منفي بود

ولي از ديروز تا الان از دل درد و كمردرد و تهوع هم كه چندساعتيه اضاف شده ديگه حالي برام نمونده

همش احساس ميكنم دارم پريود ميشم

باورت ميشه واسه ٢٤ از ٢٠ نوار گذاشتم بس كه حالت پريودي دارم

زدم امروز صبح منفي بود ولي از ديروز تا الان از دل درد و كمردرد و تهوع هم كه چندساعتيه اضاف شده ديگه ...

دلدرد و کمردرد هم تو پریودی و هم تو بارداری وجود داره،آدم نمیتونه از رو اون دردا بگه بارداره یا نه.

انشاالله که باردار باشی عزیزم

2720
دلدرد و کمردرد هم تو پریودی و هم تو بارداری وجود داره،آدم نمیتونه از رو اون دردا بگه بارداره یا نه. ...

سلام اسی جان

واقعا ناراحت شدم بابت فرشته ای که رفت اسمون

امیدوارم این ماهی که در پیش داری دوقلوش بیاد تو دلت

عزیزم من کیت مکس ۱۴ گرفتم

پری هامم نامنظمه

امروز روز ۱۱پری هستم و کم کم زیر دل دردام و ترشحاتم داره شروع میشه

میدونم معمولا بین روز ۱۲تا ۱۸ تخمکگذاری دارم از روی ترشحات و دردام میگما 

ولی بنظر شما از روز چندم کیت بزنم؟

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
اره واقعا ولي فكر نكنم اخه ماه دوم هستم به اين زودي نميشه

اصلا ربطی به بار اول یا دهم نداره.بسته به اون زن و شوهر و کلا کیفیت اسپرم و تخمکشونه.بعضیا جلوگیری هم دارن ولی باردار میشن و بعضیام چند ماه و یا چند سال طول میکشه.پس امکان همه چی هست ولی انشاالله انتظار هیچ کسی طولانی نشه

سلام اسی جان واقعا ناراحت شدم بابت فرشته ای که رفت اسمون امیدوارم این ماهی که در پیش داری دوقلوش ب ...

سلام.مرسی عزیزم،ممنونم از دعای خیرت

از کی اقدام رو شروع کردی عزیزم؟

کاش کیت مدیکور میگرفتی

والا طبق اینکه میگی سیکلت منظم نیست باید از روز ۱۱ تا وقتی که مثبت شه کیت بذاری.از فردا کیت بذار.

راستی تو خیلیا مخصوصا کسایی که سیکلشون مرتب نیست ممکنه تخمک گذاری و ترشحات یکی نباشه،پس زیاد بهش تکیه نکن.

تا حالا سونوی فولیکول انجام دادی؟

فکر کنم چون سیکلت نامرتبه باید انجام بدی تا بفهمی رشد فولیکولت چطوره

2714
سلام.مرسی عزیزم،ممنونم از دعای خیرت از کی اقدام رو شروع کردی عزیزم؟ کاش کیت مدیکور میگرفتی والا ط ...

قریونت گلم 

مدیکور پیدانکردم عزیزم،من یکساله اقدامم چندماه پیش ی بارداری ۴هفتگی داشتم که سقط شد،۴تاپری صبر کردم

دوماهه مجدد اقدامو شروع کردم،ماهه قبل روز ۱۳سونو دادم فولی ۱۹داشتم توی تخمدان چپم ولی بازم نشدم

این ماه کیت گرفتم ببینم چ روزی تخمک گذاری دارم

داروهای تحریک و ازادسازی بهم ندادن ب دلیل بیماری که دارم

خلاصش اینکه فعلا این ماه استروژن و پروژسترون باید مصرف کنم

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.

@shano_dlakam

سلام میشه منو راهنمایی کنید 

من از روز ۱۶ پریودی که جمعه بود شروع کردم به کیت گذاشتن تا امروز گذاشتم که دوتا خط پررنگ شده من یه دونه پسر دارم دوس دارم دختر باشه می خواستم بدونم باید چیکار کنم

قریونت گلم  مدیکور پیدانکردم عزیزم،من یکساله اقدامم چندماه پیش ی بارداری ۴هفتگی داشتم که سقط ش ...

انشاالله اینبار به سلامتی و به زودی باردار میشی عزیزم.

فولی ۱۹ خوب بوده که.حالا این ماه با کیت پیش برو ببین چی میشه.اگه مشکلی نداری زینک و ویتامین ای بخور واسه کیفیت تخمکت.اسید فولیک هم که حتما باید بخوری.

دکترا نگفتن واسه اون سقطت قرص آ اس آ بخوری؟

شوهرت آز اسپرم داده؟

اسید فولیک و ویتامین سی هم واسه شوهرت عالیه.

یعنی حتی لتروزول یا کلومیفن و یا قرص گلوکوفاژ هم نمیتونی بخوری؟

راستی دلیل سقطت چی بود؟آخه ۴ هفته خیلی زود بوده.

اوووووه چقد سوال پرسیدم😯🤐

@ shano_dlakam سلام میشه منو راهنمایی کنید  من از روز ۱۶ پریودی که جمعه بود شروع کردم به کی ...

سلام عزیزم

ای جانم دختررررر😍

خدا پسرتو حفظ کنه و انشاالله به زودی و به سلامتی خواهرشم بیاد.

عزیزم واسه دختردار شدن اصلا نباید حوالی تخمک گذاریت اقدام کنی و وقتی که کیت مثبت شد باید از اقدام دست نگه داری.

اقداماتت بستگی به رنگ کیتت داره.وقتایی که کیتات کمرنگه اقدام کن ولی وقتی که مثبت شد اصلا اقدام نکن.تا یک روز قبل از مثبت شدن کیت و دو روز بعدش اقدام داشته باش.مصرف لبنیات و ترشی رو بیشتر کن و شوری و گرمیجات نخور،به شوهرتم چیزای گرم نده و اینکه یه ربع قبل از اقدام ۵ دقیقه تو آب و سرکه بشین و یا واژینال کن.شوهرتم قبل از اقدام دوش آب گرم بگیره

اینم امشب ساعت ۷ گذاشتم 

مثبته و اینکه ۲۴ تا ۳۶ ساعت دیگه تخمکت آزاد میشه و اگه اقدام کنی احتمال جنسیت پسر بالاتره.پس فردا اقدام داشته باش.روزای قبل اقدام داشتی؟؟؟؟

2706