2410
2553
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 106473 بازدید | 1007 پست
مرخصم کردن ک یکشنبه برم سنو بدم ببینم چیزی تو رحمم مونده یا ن  قسمت نبود دیگه     ...

آره عزیزم قسمت نشده.تا خدا نخواد نمیشه.انشاالله جواب سونوگرافیت خوب باشه🤲😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره عزیزم قسمت نشده.تا خدا نخواد نمیشه.انشاالله جواب سونوگرافیت خوب باشه🤲😔😔😔

شبا از درد خوابم نمیبره همش شیاف میزنم و مسکن میخورم تا آروم بشم بخوابم رحمم خیلی درد میکنه یهو میگیره ول میکنه پریشب از بس درد داشتم رفتیم بیمارستات دکتر برام مسکن و خواب آور بنویسه یه سرم و ۴ تا آمپول نوشت من از بس درد کشیدم از حال رفتم فقط میدونم شوهرم بلندم کرد گذاشت تو ماشین اوردم خونه بعد زنگ زد ب مادرم ک حالش خیلی بده میترسم چیزیش بشه بیاین اوناهم یه شهر دیگه ن دیگه نمیدونم بابام با چ سرعتی اومد ک نیم ساعته رسیدن اونشب منو ب زور خوابوندن

الهی ب امید تو 🙏🏻
2456
شبا از درد خوابم نمیبره همش شیاف میزنم و مسکن میخورم تا آروم بشم بخوابم رحمم خیلی درد میکنه یهو میگی ...

عزیزم😔😔😔😔

این چند روزه نبودم.آره خیلی سخته،انشاالله به زودی خوب میشی.خودتو تقویت کن.سونوگرافی رفتی؟

سلام  Shano جان من پريود شدم الان

اشکال نداره عزیزم

انشاالله این ماه با هم میریم اقدام و هردومونم باردار میشیم به سلامتی.منم باید ۸ یا ۹ همین ماه پریود شم و اقدام رو شروع کنم

2714
جدي ؟؟؟؟ من بارداري اولم اصلا هيچي متوجه نشدم  الان دخترم ٤ سالشه وتا الانم جلوگيري ميكردم&nb ...

خدا گل دخترتو حفظ کنه.بارداری اول آدم بی تجربه س،من کلی علایم داشتم ولی نمیدونستم باردارم. ولی در کل من به علایم اعتقاد ندارم مگه اینکه خیلی واضح باشه تغییرت،چون منم بارداری آخرم اصلااااااا هیییییچ علایمی نداشتم

خدارو شکر که چیزی باقی نمونده😞 انشاالله سه ماه دیگه میتونی باز اقدام کنی عزیزم.چیزای مقوی واسه رحم ...

شما هنوز باردار نشدین؟

خدایا من نی نی سالم میخوام  ************ خدایا دل هیچ مادری رو نشکن ازت خواهش میکنم.
2706