2703
2553
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 106473 بازدید | 1007 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام آره لک دارم ولی اصلا درد ندارم الان اومدم دکتر برام سنو بنویسه فردا بدم ببینم چی میشه

سلان.ای خدا،انشاالله به خیر بگذره عزیزم.خیلی نگرانتم.از خودت خبر بده بهم.انشاالله خوش خبر باشی🤲

سلام مدير جان 

من چند روزه زير دلم سمت چپ بشدت درد ميكنه . حتي دو روز پيش دراز كشيده بودم عطسه كردم ، يعني نگم از دل درد چه حالي شدم ، ديگه فقط پاهامو جمع كرده بودم از دل درد به خودم ميپيچيدم 

شما اينجوري نبودين ؟ 

2720
سلام مدير جان  من چند روزه زير دلم سمت چپ بشدت درد ميكنه . حتي دو روز پيش دراز كشيده بودم عطسه ...

سلام عزیزم.خوبی،در چه حالی،امروز روز چندم سیکلتی؟

بذار خاطراتمو برات بگم،البته طولانیه،ببخشید😊

من اولین بارداریم علایم زیاد داشتم.اینکه یه ده روز بعد از اقدام موقع ناهار به شدت گرسنه م شد،تو عمرم بیشتر از نهاااااایت دو کفگیر برنج نخوردم ولی اونروز یه بشقاب پررررر برنج خوردم.باز دیدم سیر نشدم و مونده غذای شوهرمم که یه کفگیری میشد خوردم😁.بعد سیر شدم دیگه😅یههههه لحظه شک کردم تو دلم گفتم نکنه حامله باشم،گفتم نه،حاملگی چه ربطی به گرسنگی داره ولی داشت.

حالا چهار ساعت بعدش باز از ضعف گرسنگی داشتم میمردم و این گرسنگی من تا ماه سه بارداری ادامه داشت.

علایم دومم از چند روز مونده به موعد عطسه زیاد و درد شدییییییید کمردرد و دلدرد و درد پام بود.درست دردم مثل پریودی بود ولی ده برابرش کن،اونقد که به گریه میافتادم و همش چشمم اشکی بود.

روز ۲۸ بیبی چک زدم منفی بود و دیگه گفتم باردار نیستم و به خاطر دردام رفتم دکتر،گفتم لابد کیستی چیزی دارم.دکتر گفت باردار نیستی،گفتم اقدام کردم ولی نشده،چون بیبی چکم منفی بود.اون روز که رفتم دکتر روز ۳۲ سیکلم بود.دکتر گفت همینجا یه تست دیگه برات میزارم.ادرار رو آوردم برا دکتر و گفت برو رو تخت معاینه.تو این فاصله که منتظر جواب بیبی چک بود،یه مریض دیگه رو ویزیت کرد.بعد از ۳ دقیقه اومد و گفت بارداری و مبارکه،یادش بخیر😔گفت اون دردا مال اینه که رحمت داره رشد میکنه و انقباضات رحمته.عطسه تا دو ماه طول کشید و دردام تا دو ماه و نیم منو کشت و کم کم خوب شد.راستی دردم جوری بود که با راه رفتن و پیاده روی از بین میرفت و انگار نه انگار،وقت نشستن درد بود و شدید ولی قابل تحمل،ولی از دراز کشیدن برات نگم که من اون مدت شبا از درد پا میشدم و تا صبح میومدم و میرفتم.وقت دراز کشیدن دردم شدییییییید و غیر قابل تحمل بود.

بارداری دومم علایمم این بود که پنج شش روز مونده به موعد شبش با پوست صاف خوابیدم،صبح با چهار تا جوش بزرگ زیر پوستی بیدار شدم.عین این🥰 شده بودم ولی به جای قلبا جوش تصور کن.این جوشا رو تا چند روز بعد از بیبی چک مثبت داشتم و باز یه سری دیگه و تموم.

بارداری سومم هییییچ علایمی نداشتم به جز گهگاهی درد خفیف مثل پریودی.

انشاالله که علایمه بارداریه و بارداری به سلامتی عزیزم😍

مرسي عزبرم 

من علايم شما رو ندارم 

فقط اين روزا زياد عطسه ميكنم و زير دلم سمت چپ درد ميگيره و كمر دردم دارم 

راستي سينمم احساس ميكنم بزرك شده 

در همين حد 

2714
مرسي عزبرم  من علايم شما رو ندارم  فقط اين روزا زياد عطسه ميكنم و زير دلم سمت چپ درد ميگ ...

انشاالله خیره.هنوز زوده تا علایم.تازه شایدم کلا بی علایم باشی ولی باردار😉

مرسي عزيزم وقت گذاشتي  از شب اقدام الان ٩ روز گذشته  از پريوديمم كه ٦ مهر پريود شدم اين ...

قربونت.پس موعدت یکم یا دوم میشه.انشاالله پریود نمیشی و نی نی تو دلت نشسته

سلان.ای خدا،انشاالله به خیر بگذره عزیزم.خیلی نگرانتم.از خودت خبر بده بهم.انشاالله خوش خبر باشی🤲

سلام دیشب خونریزی شدید کردم کل لباسام خون بود رفتم بیمارستان گفتن احتمالا با همون لخته ها دفع شده هی معاینه کردن گفتن دهانه ی رحمت بسته س الان خیلی درد دارم دارم میمیرم

الهی ب امید تو 🙏🏻
سلام دیشب خونریزی شدید کردم کل لباسام خون بود رفتم بیمارستان گفتن احتمالا با همون لخته ها دفع شده هی ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭عزیییییزم

ای خداااااا خییییییلی ناراحت شدم

😭😭😭😭😭😭

الان بیمارستانی؟

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭عزیییییزم ای خداااااا خییییییلی ناراحت شدم 😭😭😭😭😭😭 الان بیمارستانی؟

مرخصم کردن ک یکشنبه برم سنو بدم ببینم چیزی تو رحمم مونده یا ن 

قسمت نبود دیگه     

الهی ب امید تو 🙏🏻
2706