2726
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107173 بازدید | 1007 پست
الانم خون قهوه ای دیدم دردم ندارم اصن اینا چین 😭😭😭

راستی الان چند هفته ای؟

اون اوایل بارداری لک شایعه ولی باید شیاف سیکلوژست استفاده کرد و استراحت کنی تا لک قطع شه

راستی الان چند هفته ای؟ اون اوایل بارداری لک شایعه ولی باید شیاف سیکلوژست استفاده کرد و استراحت کنی ...

ن دیگه شیاف نمیذارم الان اومدم سنو ببینم چی میگه مردم از نگرانی

الهی ب امید تو 🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این جوابش  من ک دیگه امیدی ندارم میدونم از دستش میدم

نگفت اون خونریزی از چیه؟بردی پیش دکترت جوابو؟

عزیزم ناامید نشو،تا یکی دو هفته دیگه مهلت تشکیل قلب هست.خیلیا گفتن تو هشت هفته قلب نینیشون تشکیل شده

2728
نگفت اون خونریزی از چیه؟بردی پیش دکترت جوابو؟ عزیزم ناامید نشو،تا یکی دو هفته دیگه مهلت تشکیل قلب ه ...

دکتر خودم نبود بردم جای دیگه گفت احتمالا بارداری پوچ بوده الان خودش داره تخریب میشه ک سقط بشه گفتم پس چرا تو سنو هایی ک قبل دادم هر بار سن بارداری بیشتر میشد گفت چ فایده وقتی قلب و جسم زرده مشاهده نمیشه 

الهی ب امید تو 🙏🏻
دکتر خودم نبود بردم جای دیگه گفت احتمالا بارداری پوچ بوده الان خودش داره تخریب میشه ک سقط بشه گفتم پ ...

😟😟😟😟😟

نگفت احتمال داره قلب تشکیل بشه طی هفته آینده،معمولا تا هشت هفته زمان میدن

😟😟😟😟😟 نگفت احتمال داره قلب تشکیل بشه طی هفته آینده،معمولا تا هشت هفته زمان میدن

گفت اگه خونریزیت شدید شد دفع شد ک هیچ اگه چیزی دفع نکردی و قط شد برو سنو شاید تشکیل بشه ولی من باز میبینم

الهی ب امید تو 🙏🏻
گفت اگه خونریزیت شدید شد دفع شد ک هیچ اگه چیزی دفع نکردی و قط شد برو سنو شاید تشکیل بشه ولی من باز م ...

خوب خونریزی شدید یعنی سقط ولی تو که فعلا لکی.استراحت کن ببین چی میشه.توکل به خدا،انشاالله هر چی خیره برات اتفاق بیافته عزیزم.شدید رفتم تو فکرت😔

خوب خونریزی شدید یعنی سقط ولی تو که فعلا لکی.استراحت کن ببین چی میشه.توکل به خدا،انشاالله هر چی خیره ...

دیگه لک نیست مث سریای قبل شده مث روزای آخر پریودی 😪😪😪😭

الهی ب امید تو 🙏🏻

سلام 

عزيزم من هم يه بچه دازم اون زمان يادمه منم تا حدودا ٣ ماه لكه بيني داشتم و همش دكترو سونو بودم 

دركت ميكنم چقدر بترسي اما يه شب تو بيمارستان يه خانم مسن بهم گفت تا ٥ روز صبح ناشتا ١ قاشق غذاخوري نشاسته تو يه ليوان اب سرد حل ميكني ميخوري بعد رو كمر تا نيم ساعت دراز ميكشي خودش بند مياد 

ميدوني كه علت لكه بيني فقط اينه كه نطفه درست لانه گزيني نكرده و همين نشاسته و شياف خيلي كمكت ميكنه درواقع نشاسته كه معجزه ميكنه 

و راجب قلب بد به دلت راه نده انشالله هرچي خيره 

ولي بنظر من يكم زمان بده ، 

اينكه شدي مثل روزاي اخر پريودي نترس 

دختر جون من زماني فهميدم باردارم كه دو روز خونريزي داشتم و سر موعدم پريود شده بودم 

بعد روز دوم اخر شب ديدم نواري كه عوض كردم زياد كثيف نيست شك كردم بي بي چك گذاشتم و متوجه شدم 

پس نترس ، خونريزي من خيلي بيشتر بود 

سلام  عزيزم من هم يه بچه دازم اون زمان يادمه منم تا حدودا ٣ ماه لكه بيني داشتم و همش دكترو سون ...

من برا لک یا خونریزی نمیترسم برا تشکیل نشدن قلبش میترسم چرا فقط کیسه ی خالیه شاید پوچ باشه و واقعا برام سخته در شرایط بدی هستم 

الهی ب امید تو 🙏🏻
2706