2726
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107243 بازدید | 1007 پست
من همینکارارو کردم بعدش زن داییم گفت اگه ارضا بشی بچت دختر میشه خودشم دوتا پسر داره گفت من رو هیچکدو ...

آره عزیزم باید ارضا شد.تموم دکترای تعیین جنسیت هم همینو میگن.چون محیط واژن قلیایی میشه و اسپرم نر راحتتر میتونه حرکت کنه.بعدشم اینکه زنداییتون اینکارو نکرده و دو تا پسر هم داره دلیل واسه پسر دار شدنشون نشده..تازه اگه کل رژیم و نکات و طرز اقدام واسه پسر یا دختر دار شدن رعایت بشه،امکان رسیدن به جنسیت دلخواه ۷۰ درصده.باز هم خیییلییییا بودن که کامل و سفت و سخت همه چیز رو رعایت کردن ولی جنسیت دلخواه نشده

آره عزیزم باید ارضا شد.تموم دکترای تعیین جنسیت هم همینو میگن.چون محیط واژن قلیایی میشه و اسپرم نر را ...

سلام عزیزم

من یه سوال دارم واس منم کیتم امروز هم رنگ خط کنترل شد ولی علائم تخمک گذاری رو چند روز پیش داشتم الان هیج علامتی ندارم ولی چندروز پیشم یکم کمرنگ تر از خط کنترل بود ولی علائم داشتم به کدومش اعتماد کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین این کیت من بود کیتت باید مثل روز ۱۴ یا ۱۵ باشه تا اقدام کنی

سلام عزیزم.ممنون از تاپیک خوبت و راهنمایی های دقیقت خدا گلپسرتو حفظ کنه❤❤

میشه بهم بگید با توجه به این کیتای تخمکگذاریت دقیق چه روزی اقدام کردی؟

2728
سلام عزیزم من یه سوال دارم واس منم کیتم امروز هم رنگ خط کنترل شد ولی علائم تخمک گذاری رو چند روز پی ...

صد در صد به کیت اعتماد کن.واسه خیلیا همیشه تخمک گذاری و علایم با هم همزمان نیست.یکیش خودم که روزای نه و ده و اینا ترشح دارم ولی روزای تخمک گذاری خشکم

سلام عزیزم من یه سوال دارم واس منم کیتم امروز هم رنگ خط کنترل شد ولی علائم تخمک گذاری رو چند روز پی ...

عزیزم عکس کیتت رو دیدم،تو عکس خط دوم یه ذره انگار کمرنگتره.اگه اینو صبح کذاشتی واسه احتیاط یکیم الان بذار.ولی اگه مطمئنی همرنگ شده،حتما امشب و فردا شب رو اقدام داشته باش.انشاالله باردار میشی و نی نی میاد تو دلت

سلام عزیزم.ممنون از تاپیک خوبت و راهنمایی های دقیقت خدا گلپسرتو حفظ کنه❤❤ میشه بهم بگید با توجه به ...

مرسی عزیزم ولی متاسفانه به خاطر مسمویت بارداری پسرمو تو ۳۵ هفته از دست دادم😔😔😔

به امید خدا خودمم دو سه ماه دیگه اقدام میکنم.برام دعا کنید.

عزیزم با توجه به کیتا من روز ۱۴ و ۱۵ و ۱۶ شبهاش اقدام داشتم.روز ۱۶ رو محض احتیاط اقدام کردم ولی روز ۱۴ و ۱۵ مهم بود و باید حتما اقدام میکردم،مخصوصاشب ۱۵

مرسی عزیزم ولی متاسفانه به خاطر مسمویت بارداری پسرمو تو ۳۵ هفته از دست دادم😔😔😔 به امید خدا خودمم ...

عزیزه دلم انشالله ک خدا یه پسر سالم و خوشگل 😍بهت بده و ب سلامتی ب دنیا بیاد و تو بغل بگیریش 🙏🏻 

الهی ب امید تو 🙏🏻
مرسی عزیزم ولی متاسفانه به خاطر مسمویت بارداری پسرمو تو ۳۵ هفته از دست دادم😔😔😔 به امید خدا خودمم ...

خیلی ناراحت شدم.ولی مطمئن باش خدا در بدترین اتفاقا هم برای بندش خیر میخواد

پس کیت مثبت شد شبش اقدام باید کرد

میشه کیتای منم ببینی

خیلی ناراحت شدم.ولی مطمئن باش خدا در بدترین اتفاقا هم برای بندش خیر میخواد پس کیت مثبت شد شبش اقدام ...

قربونت عزیزم،هر چی خدا بخواد

آره عزیزم،کیت مثبت شد،همون شب و فردا شبش باید اقدام کرد.

عزیزم کیت روز ۱۶ مثبته و شبش باید اقدام کرده باشی.ببین کیت روز ۱۷ کمرنگ شده،یعنی تخمک گذاری کردی و داری از زمان تخمک گذاری دور میشی

قربونت عزیزم،هر چی خدا بخواد آره عزیزم،کیت مثبت شد،همون شب و فردا شبش باید اقدام کرد. عزیزم کیت رو ...

من این ماه فقط میخواستم دستم بیاد از کیت استفاده کردم.انشالله یکی دوماه دیگه اقدام میکنم.

همسرمو دارم تقویت میکنم.

ساعت دو روز ۱۶ مثبت شد فکر کنم عصر و شبم باید کیت میزدم دستم میومد چه زمانی به تخمکگذاریم نزدیکتره

من این ماه فقط میخواستم دستم بیاد از کیت استفاده کردم.انشالله یکی دوماه دیگه اقدام میکنم. همسرمو دا ...

آها،خوب به سلامتی

نه دیگه،یکی رو صبح بذار،یکی رو ساعت چهار و پنج عصر،دستت میاد

آها،خوب به سلامتی نه دیگه،یکی رو صبح بذار،یکی رو ساعت چهار و پنج عصر،دستت میاد

باشه عزیزم ممنون❤

من خیلی از جوش شیرینم شنیدم که میگن انجام بشه و حتما تزریق بشه قصد دارم اونم حتما انجام بدم

2706