2726
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 107247 بازدید | 1007 پست
اینو ساعت ۱۲ گذاشتم ن قبلش چیزی خورده بودم  برگه ی راهنمایی ک توش بودو خوندم من فقط واسه تعیین ...

عزیزم قبل از گذاشتن کیت باید تا دو ساعت آب و مایعات نخوری،چون به شدت تاثیر میذاره رو جواب کیت و کیت رو منفی میکنه،چون ادرار رقیق میشه.نبایدم ادرار اول صبح باشه.این دو مورد خیلی مهمه تو جواب کیت.

واسه پسر دار شدن باید کیتت مثبت شه و بعد اقدام کنی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم قبل از گذاشتن کیت باید تا دو ساعت آب و مایعات نخوری،چون به شدت تاثیر میذاره رو جواب کیت و کیت ...

خب ب نظر تو از تخمک گذاریم گذشته یا هنوز تخمک گذاری نکردم هنوز مثبت نشده ک اقدام کنم 

الهی ب امید تو 🙏🏻
آره بی زحمت بگو ببینم آخرش میفهمم یا ن 😅

عزیز دلم میفهمی ولی پس بیا از اول شروع کنیم

پس این سوالمو دقیق جواب بده تا بگم برات چیکار کنی و کی تخمک گذاریته.

تاریخ دقیق روز اول پریودت رو بگو تا برات حساب کنم

2728
سوم این ماه پریود شدم نهم تموم کردم

آها،ببین به شروع پریودت کار داریم.تو سوم این ماه پریود شدی و امروز که پانزدهمه،میشه روز سیزدهم سیکلت و هنوز تخمک گذاری نکردی.

ببین به حرفم گوش کن و برو یه بسته کیت مدیکور بگیر.

فردا که بیدار شدی از خواب،مثانه تو تخلیه کن و بعد ساعت بگیر و تا دو ساعت چیزی نخور،اگرم خوردی مایعات اصلاااا نخور.بعد از اون دو ساعت ادرارتو تو یه لیوان یکبار مصرف بریز ولی ادرارت ارتفاعش تو لیوان زیاد نباشه،به اندازه ی اون خط پایین و فلشا توش باشه.بعد کیت رو بذار توش و سی چهل ثانیه صبر کن و بعد درش بیار و بذار رو یه سطح صاف و صبر کن ببین خطش چجوریه و عکسش رو برام بفرست

آها،ببین به شروع پریودت کار داریم.تو سوم این ماه پریود شدی و امروز که پانزدهمه،میشه روز سیزدهم سیکلت ...

آها خب باشه عزیزم من امروز میرم میگیرم 

ولی تاریخش حدودی چندم میشه ؟

الهی ب امید تو 🙏🏻
آها خب باشه عزیزم من امروز میرم میگیرم  ولی تاریخش حدودی چندم میشه ؟

طبق اینکه سیکلت سی روزه ست و اگه از لحاظ رشد فولیکول مشکلی نباشه،حدود روز ۱۶ سیکلت باید تخمک گذاریت باشه،یعنی جمعه انشاالله.البته باید بدنت بیاد دستت و با کیت پیش بری و ببینی کی روز دقیقش میشه.چون این یه قانون کلیه و بدن با بدن فرق داره

یعنی امروز ک گرفتم از فردا باید شروعش کنم دیگه ؟

آره عزیزم.واسه اطمینان میتونی امروزم بذاری ولی کیت صبح دقیقتره.

اگه دوست داشتی امروزم بذاری،باز باید بری مثانه تو تخلیه کنی و دو ساعت مایعات نخوری

2706