1464
1521
عنوان

چرا کیت تخمک گذاریم سه روزه مثبته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14209 بازدید | 513 پست

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

اينه عزيزم از چپ به راسته  اين مال اين ماهه  ماه اولمم گذاشتم تو پستاي قبلي هست

کیتهای منم تقریبا همین شکلیه یعنی روز ۱۱ و ۱۲ اقدام داشتی؟ من دوشنبه شب اقدام داشتم دوشنبه عصر کیتم پررنگ شد که من شبش اقدام داشتم سه شنبه پررنگتر شد دیگه اقدام نداشتم 

1473

اره ازاد شده  مشخصه 

ببين واسه دختر شدن تا پريوديت تموم شد نزديكي كن تا دو روز قبل تخمك گذاري 

حتما هم يه سر به سايت فرزند بزن اونجا يه سري اطلاعات وارد ميكني واسه روز تخمك گذاري و نزديكي كردنت كلي اطلاعات بهت ميده 

1334

سلام صبح بخير

بچه ها من امروز اولين روز تاخيريمه دل دردم تقريبا كم شده ولي تهوع بدي دارم

رفتم بي بي زدم البته با ٣ تا مارك مختلف الان ايني كه پررنك تره ميزارم ببينيد

بنظرتون باردارم ؟نميدونم برم ازمايش يا نه

سلام صبح بخير بچه ها من امروز اولين روز تاخيريمه دل دردم تقريبا كم شده ولي تهوع بدي دارم رفتم بي ...

اییی جااااااانم😀😀😀😀😍😍😍😍😍

آیلین جوووون مبااااارک باشه عزیزم.خط به این واضحی که جای شک نیست.به سلامتی مامان شدی رفت.💃💃💃💃💃💃

برو آزمایش بده عزیزم.

واسه منم دعا کن 

اییی جااااااانم😀😀😀😀😍😍😍😍😍 آیلین جوووون مبااااارک باشه عزیزم.خط به این واضحی که جای شک نیست. ...

سلام عزيزم خوبي

ببخشيد بخاطر مشكل اينترنت و بد بودن حالم نشد زودتر بيام 

بله من باردار هستم ازمايش نرفتم ديگه الانم ٣٥ روزمه

انشاله روزي خودت باشه

دكتر همون ازمايشاي اوليه رو واسه چكاپ نوشت واسم امروز انجام دادم 

خيلي خيلي حالت تهوع دارم ، امروزم حالم بد شد 

1474
سلام عزيزم خوبي ببخشيد بخاطر مشكل اينترنت و بد بودن حالم نشد زودتر بيام  بله من باردار هستم ا ...

سلام عزیزم خوبی به سلامتی خیلی خوشحال شدم برات.انشاالله کل نه ماه رو به سلامتی بگذرونی و بچتو سالم و سرحال بغل بگیری.تهوع ایناتم انشاالله خوب میشه.

ممنون  شما مسموميت بارداري داشتيد علتش چي بود

علت نداره عزیزم،اتفاقی و شانسی پیش میاد ولی وزن و ورم و فشار رو باید جدی گرفت.نمک رو کم مصرف کن.به نرمال بودن فشارت دقت کن.معمولا از هفته ی بیست بیست به بالا ریسکش بیشتر میشه و آزمایش مینویسه دکتر تو اون هفته ها که شامل آنزیمای کبدی و کلیه و دفع پروتئین از ادراره که خیلی مهمه ولی به نظرم به درخواست خودت تو هفته ۳۰ باز تکرار بشه بهتره،محض احتیاط.من تا هفته ۲۰ آزمایشام همش نرمال بود،حتی کبد ولی خوب نمیدونم آنزیمای کبدیم از کدوم هفته شروع به بالا رفتن کردن.

اخي عزيزم چه دوران سختي گذروندي  ممنون از راهنماييتون

خواهش میکنم عزیزم.انشاالله به سلامتی و بدون کوچکترین مشکلی این راه رو طی کنی و نی نیت سالم بیاد بغلت.منم دعا کن لطفا🙏

1514