2733
2771

دلم میخواد از خودم یه خونه ی بزرگ داشته باشم یه خونه سه خواب بزرگ کابینت ممبران باشه اتاق خواب بزرگ یه حال بزرگ داشته باشه اخه خدااا که از دستش بر میاد مگه ما تا کی زنده ایم یکم حال نکنیم تو این دنیا جطوری بعضیا خیلی پولدارن بعضیا حتی پول خوراکشونم به زور در میاد چیکار باید بکنبم به خدا از وقتی نوجوان بودم شروع به کار کردم همسرمم از بچگی کار کرده پس این همه تلاش چی میشه

باده هوا 😒 ما همون مستاجریم نمیتونیم بگیریم

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه💔 ‌                                                     قلب من به امید میتَپید... به درست شدن همه چیز..! به آرامش همیشگی.!

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

تلاش میکنی تو ولی نمیشه

تو یکسال تلاش میکنی پس انداز میکنی سال بعد ماشین بخری یهو میبینی بهت موتورم نمیدن  مقصر نیستین

خدایا ما مسجد نرفتیم.ولی دل کسیو نشکوندیم.ما روزه نگرفتیم.ولی حق کسیو نخوردیم.ما حج نرفتیم.ولی ابرو کسیو نبردیم ما وارث ایمانی.آنرا به منبر نفروختیم   متاهل
تلاش میکنی تو ولی نمیشه تو یکسال تلاش میکنی پس انداز میکنی سال بعد ماشین بخری یهو میبینی بهت موتورم ...

واقعا چهار ساله پیش با ۱۵۰ میلیون میتونستیم بهترین خونه رو بخریم الان با ۱۵۰ یه گوشی ایفون میدن واقعااا چراااا اونوقتم ما بدبخت بودیم 

[QUOTE=342384541]خدا از دهنت بشنوه امین انشاالله همه مستجرا خونه دار بشن همه بی ماشینا ماشین دار من همیشه 

چهارشنبه ها نماز امام جواد به نیت خونه دار شدن بخونی حاجت میده ادابی داره از ی خانم جلسه ای باسوادبپرس ان شاءالله میخرید پولش ازجایی میاد فکرشم نمیکنید 

2706