2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مارک ان بی بی بخر نازک راحت

ان بي بي خوبه ولي زود شل ميشه و خيلي هم جمع نميكنه. براي كسايي خوبه كه فقط ي كوچولو مشكل دارن. من دو سه بار خريدم خيلي زود شل شد، فروشنده بعدي بهم گفت سايزت درست نبود و ... بازم همونطور بود

ان بي بي خوبه ولي زود شل ميشه و خيلي هم جمع نميكنه. براي كسايي خوبه كه فقط ي كوچولو مشكل دارن. من دو ...

من خریدم خوبه منتهامثلاسایزم چهل چهاربودمن سی هشت برداشتم زورتنم کردم عالی

مراازچشم هاانداخت خوبی های بی حدم که دل رامیزند چیزی که بی اندازه شیرین است.........
2738
من خریدم خوبه منتهامثلاسایزم چهل چهاربودمن سی هشت برداشتم زورتنم کردم عالی

پس الان اگه من بخوام بخر چه سایزی باید بگیرم ؟

یعنی سایزهای خیلی کوچیک هم هست ؟ چون من خودم سایزم 38 هست 

رونیکا جون نمیخوام عذاب بکشم باهاش میخوام راحت باشه

عزیزم من گن ساعت شنی خریدم خیلی عالی بود راحتم نفس میکشیدم هرکی میدیدم میگفت مثه باربی شدی

در صورتی که کمرم اصلا قوس نداره و شکم و پهلو دارم ولی خیلی خوش فرم بود

رونیکا جون نمیخوام عذاب بکشم باهاش میخوام راحت باشه

من چون فقط تو مهمونياي مهم تنم ميكنم، راستش عذابشم تحمل ميكنم. واقعا نميشه دائمي ازش استفاده كني. ولي اگر چيزي باشه كه سايزتو كم كنه، مطمئن باش راحت نيستي. الان ديدم كه دوستمون در مورد ان بي بي هم نوشتن كه چند سايز كوچيكتر خريدن، حتا اون جنس نرم هم وقتي بزور تنت كني فشار ميده.... ماهيت گن همينه عزيزم

نفس جون

چه مارکی ؟

من گن شورتی دارم ولی اونجور که میخوام شکمو جمع نمیکنه راضی نیستم ازش

شایدم چون نمیدونستم باید چند سایز کوچکتر رو بخرم الان اینجا از حرفای دوستان فهمیدم

2706