2733
2764

ممنون میشم بگین

اگه بگید براتون ایت الکرسی میخونم 

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.

نمیدونم اما دعا میکنم  رزق و روزیت پر برکت و فراوون و حلال باشه عزیزم ♥️

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

والا من دوستم کار میکرد. فک کنم بیشتر از اینکه جواب سوالا براشون مهم باشه. رسا بودن و بلند صحبت کردن صدات مهمه

که با اعتماد به نفس و خوش رو و خوش صدا جواب بدی

سلام این کاربری دست دونفره با دو شخصیت کاملا متفاوت پس لطفا جواب رو زیر همون پست بده فقط نه در پست های بعدی که ممکنه اونیکی کاربر زده باشه... اینکه ریپلای کنی دعوا کنی توهین کنی کاملا اجازشو داری. سرم درد میکنه برای کل کل و ادامه ی دعوا.(از طرف کاربر شماره یک)  باتشکر

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

نمیدونم اما دعا میکنم  رزق و روزیت پر برکت و فراوون و حلال باشه عزیزم ♥️

مرسی عزیزم همچنین شما

ایت الکرسی براتون خوندم❤

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
والا من دوستم کار میکرد. فک کنم بیشتر از اینکه جواب سوالا براشون مهم باشه. رسا بودن و بلند صحبت کردن ...

مرسی عزیزم

اینارو دوستت بهت گفت؟؟

ایت الکرسی برات خوندم❤

مرسی عزیزم اینارو دوستت بهت گفت؟؟ ایت الکرسی برات خوندم❤

ممنونم عزیزم لطف کردی منم برات دعا میکنم💜

اره بین حرفاش گفته بود که برای کار فروشندگی و سوپرمارکتی کلا ادم خوش صحبت و غیر خجالتی میخوان. نباید یواش و اروم و خجالتی طور جواب بدی. قشنگ تو چشماش نگاه کن با اعتماد به نفس و صدای بلند جواب بده. و سوالاتشون کلی نیست. هرکسی هرسوالی خودش بخواد میپرسه

سلام این کاربری دست دونفره با دو شخصیت کاملا متفاوت پس لطفا جواب رو زیر همون پست بده فقط نه در پست های بعدی که ممکنه اونیکی کاربر زده باشه... اینکه ریپلای کنی دعوا کنی توهین کنی کاملا اجازشو داری. سرم درد میکنه برای کل کل و ادامه ی دعوا.(از طرف کاربر شماره یک)  باتشکر