2726
عنوان

ساکنین پردیس لطفا تشریف میارید؟

988 بازدید | 12 پست

سلام

من می خوام بدونم آیا پردیس برای زندگی مناسب هست یا نه؟ چه امکاناتی و با چه کیفتی داره منظورم پارک ، استخر، مراکز خرید، مهد کودک، شهر بازی ، بازار تره بار و .....

شما ها که ساکن هست راضی هستید یا تهران و ترجیح می دید؟

و اینکه ساکنین پردیس بیشتر از چه قشر و تیپی هستن؟

ممنون که جواب می دید.

سلام 

ببخشیدمن ساکن نیستم اماچون موضوع شماتوی ذهنم بوداومدم.

میشه یه سوال دیگه هم اضافه کنی؟:

اونجامدرسه هم داره؟هرسه مقطع رو؟

اگه داره راضی هستندوخوبه یانه؟

ممنون.

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!

سلام...من ساکن‌ نیستم‌اما اونجا خونه دادیم اجاره...عزیزم پردیس از شهرهای اطراف تهران مثل اندیشه و‌ پرند و....خیلی بهتره...متروشم تا اوایل سال دیگه زاه میوفته...ساکنینش بستگی داره کدوم فاز خونه داشته باشی...من فاز ۳ و ۴ رو میشناسم‌که هن خونه های خوبی داره هم ساکنین خوبی...امکانان همچی داره

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام...من ساکن‌ نیستم‌اما اونجا خونه دادیم اجاره...عزیزم پردیس از شهرهای اطراف تهران مثل اندیشه و‌ پ ...

درضمن اگه خواستی خونه ببینی ما دونفر رو میشناسیم‌که دفتر ساختمانی دارن و همیشا کارهای اجاره خونه رو به اونها میسپاریم...میتونم‌شمارشونو بهت بدم

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    
2728
کاش کسی که ساکن بود جواب می داد.

خب ما مستاجر زیاد داشتیم همه از تهران بودن بودن و از اونجا خیلی راضی بودن

توپرديس جا داريم تا جا من مامانم پرديسه فاز يك فاز يك ودو خوبه فازهاي ديگه رو نپسنديدم فاز يك ودو امكانات رفاهي واموزشيش ازبييه جاها خيلي بهتره ودر ضمن پرستيژ زندگي ادماي پرديس عااليه ،شنيدن كي بود مانند ديدن 

صافی مو‌بدون موادشیمیایی،با اتو سنگ معدن انجام میدم. 

من الان 4 سال ساکن پردیسم 

دیگه راضی نیستم برم تهران 

خلوت آروم با کلاس جای پارک وسیع 

همه چی داره من فاز 3 هستم 

والا تا حالا ترکمن و افغانی ندیدم مگه تو بومهن و رودهن

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
مهد کودک و باشگاه و استخر خوب معرفی میکنی  ممنون میشم

مهد کودک فاز 4 پسرم میزه باغ کودکان عالیه .

باشگاه و استخر هم تشریفات 

باشگاه تو رودهن هم هست اسمش  مدرن 

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................