2733
2771

دیگه خسته شدم هر وقت میخوام برم یه شهر دیگه برای خرید کردن یا خودش میاد یا دخترش می‌فرسته امروز رفتیم خرید یه شهر دیگه برای عروسیمون دخترشو فرستاد باهامون اومد یکساله عقدم هیچوقت نمیذاره من تنهایی با شوهرم برم بیرون شهر مامانم میگه سخت میگیری اخه منم جوون هستم آرزو دارم با شوهرم برم بیرون مادر شوهرم هر وقت خودش بخواد بره خرید منو نمیبره یهو متوجه میشم رفتن یه شهر دیگه خرید من دز اینجا میسوزم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شمام خبر ندین یهو برین 

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

حوصله دارید 

خونسرد بشین داخل ماشین برید بیایید عروسی کنید دیگه ول می‌کنه 

اونا هم برن خرید خب مگه چقدر میرن بیرون از شهر خرید!! نهایتا سالی یکبار با دوبار

یا دهنده بی منت😌😉
شوهرم اعلام میکنه

به شوهرتم نگو یهو بگو بریم فلان چیزو بخریم 

یا قانع کن تکی برید 

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)