2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

جکوزی میخواین بادی بگیرین خیلی عالیه هم ارزان هست و هم قابل حمل هر جایی میتونید بازش کنید و آب بریزید داخلش خیلی هم آب رو گرم میکنه من خودم دارم اگه کسی خواست میتونم عکساشو براش بفرستم خیلی لذت بخشه

اسم سایتش هم تهران اینتکس هست میتونید تو گوگل سرچ کنید تهران اینتکس میاد بالا یا میتونید روی لینک زیر کلیک کنید تا مستقیم برید تو قسمت جکوزی های بادی

وان بادی هم داره اما گرمکن نداره و فقط میتونید داخلش آب گرم بریزید

جکوزی میخواین بادی بگیرین خیلی عالیه هم ارزان هست و هم قابل حمل هر جایی میتونید بازش کنید و آب بریزی ...

جکوزی بادی برای حیاط و باغ در تابستونا خوبه. اما برای داخل خونه اصلا کاربردی نیست. همچنین معمولا برای بچه ها خوبه و بزرگسالان با توجه به وزن، خیلی امکان تکون خوردن ندارن و راحت نیست.

عزیزم در این پست راهنمایی کاملی از نحوه خرید جکوزی گذاشتم. شاید برات مفید باشه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/417043/وان-جکوزی?postId=138280454

همچنین پیشنهاد میکنم محصولات وان و جکوزی این شرکت رو ببینید. توضیحات کاملی در مورد هر محصول دادن که کاربردیه

من که میرم حموم اندازه نهایت ۵ لیتراب مصرف میکنم 

یعنی اندازه ۳ تا شیشه آب معدنی😑منم خدایی خیلی صرفه جویی میکنم اب رو تو لگن میریزم اصلا از دوش استفاده نمیکنم آب هدر میره زیاد

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2706