2766
2764

من بچه سومم هست خونمون چهارتا اتاق داره 

دو تاش برای بچه هام هست یکیش خودمون 

یکی هم گذاشتم برای مهمون بیاد برای استراحتشون الان اون اتاق باید بذارم برای نی نی مون و وسیله بخرم یا زوده تا سال اول تو اتاق خودمون باشه 

تجربه دو تا بچه رو داشتی... خودتون بهتر میدونید... 

نه... 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تجربه دو تا بچه رو داشتی... خودتون بهتر میدونید...  نه...

تجربه برای مراقبتش نیاز ندارم عزیزم اتاق میگم 

قبلاً کمبود اتاق نداشتیم الان بخوام اتاق بدم برای نی نی 

دیگه مهمون میمونه تو حال پذیرایی‌ 

من برادوتاشون اتاق میچینم ولی تا یک سال اول میارمشون تو اتاق خودمون تا وقتی که شیر میخورن تخت نوجوانام میخورم از همین اول تخت نوزاد هیچ استفاده ایی نداره الکی

خدایا خودمو زندگیمو سپردم دستت خودت مواظبم باش
تجربه برای مراقبتش نیاز ندارم عزیزم اتاق میگم  قبلاً کمبود اتاق نداشتیم الان بخوام اتاق بدم بر ...

چون تجربه داشتین باید بدونین که فعلا نیازی نیست... 

خدا بده برکت... چهار تا اتاق... عالیه

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
من برادوتاشون اتاق میچینم ولی تا یک سال اول میارمشون تو اتاق خودمون تا وقتی که شیر میخورن تخت نوجوان ...

پس تخت میگیریم عزیزم میذارم کنار تخت خودمون برای بچه هام داشتم دیگه بچه  نمی‌خواستم بخشیدم به بقیه 

الان فکرم درگیر شده بود مرسی 

چون تجربه داشتین باید بدونین که فعلا نیازی نیست...  خدا بده برکت... چهار تا اتاق... عالیه

سلامت باشید عزیزم روزی خودتون بهتر و بیشتر قبلا برای اون دوتا اتاق چیده بودم روزها بچه همش تو اتاق خودشون خواب میکردم 

خیلی زود هم مستقل شدن خیلی سال میگذره از زایمان قبلیم 

همه چیز بخشیدم بچه نمی‌خواستم ناخواسته شد الان فکرم ریخته به هم 

پس تخت میگیریم عزیزم میذارم کنار تخت خودمون برای بچه هام داشتم دیگه بچه  نمی‌خواستم بخشیدم به ب ...

خداحفظش کنه برات قشنگم اره کار خوبی میکنی من که فقط براشون میچینم تابزرگ بشن وگرنه الان نمبتونم هردیقه یکی شون گریه کرد برم سراغشون این همه پله

خداحفظش کنه برات قشنگم اره کار خوبی میکنی من که فقط براشون میچینم تابزرگ بشن وگرنه الان نمبتونم هردی ...

قربونت برم عزیزم 💐😘

الهی بگردم خدا حفظشون کنه حق دارید 

من خیلی سال میگذره پسرم ده سالشه دیگه اینقدر فکرم درگیر شده الان شما گفتید فهمیدم چیکار کنم 

سلامت باشید عزیزم روزی خودتون بهتر و بیشتر قبلا برای اون دوتا اتاق چیده بودم روزها بچه همش تو اتاق خ ...

این رو نباید گفت ناخواسته 

این بچه ها خدا خواسته هستن 

و شک نکن خدا همیشه خیر بنده ش رو‌ میخواد 

قدمش مبارکه انشالله 

منم سومیم یک ماهشه 

قربونت برم عزیزم 💐😘 الهی بگردم خدا حفظشون کنه حق دارید  من خیلی سال میگذره پسرم ده سالشه دی ...

خوشبحالت خواهری تجربه داری من بی تجربه بادوتا دوقلو خیلی استرس دارم با اینکه شوهرمم همیسه کم دستم ولی بازم استرس دارم

2706