2733
2771

من میشه گف ۹۰ ذرصدشون خرابن پولم ندارم الان ب این سرعت درستشون کنم

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. برید دانشگده دندانپزشکی شهرتون، با قیمت خیلی مناسب کار می کنن ولی باید نوبت بگیرید از قبل

فکر نمیکنم داشته باشه ی شهر کوچکه

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

منم بعد به دنیا اومدن بچه م یکی یکی خراب شدن.الانم پول دستم نمیاد فقط طلا دارم.شوهرم میگه یه تیکه شو بفروش کل دندوناتو درست کن ارزش نداره انقد سختی بکشی.خودم هنوز تصمیممو نگرفتم.به نظر شما درست میگه؟

ارگان های دولتی قیمت های خیلی مناسب درست میکنن

بیمه تامین اجتماعی هستیم اما تو شهرمون فقط با مواد سیاه پر میکردم بدون عصب کشی الآنم ک دکتر نداره

من یکی دارم اما بخاطر بی پولی نیست که مونده حتما باید برم متخصص نمیدونم چرا عمومی ها نمیتونن درست کنن اون هم یه شهر دیگه باید برم وقت نشده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
منم بعد به دنیا اومدن بچه م یکی یکی خراب شدن.الانم پول دستم نمیاد فقط طلا دارم.شوهرم میگه یه تیکه شو ...

نمی‌دونم منم ی چندتا تیکه دارم همه طلاهایی ک تو خونه شوهر فروختم دیگه گیرم نیومد و نمیاد اینارم زمان مجردی خانوادم خریدن می‌خوام بزارم برای روز سختم شاید فردا روزی خاستم جدا بشم یا مشکلات دیگه

2706