2726

کسی بوده بعد از قطع قرص دوفاستون پریود نشده باشه، الان 15 روز از قطع قرص میگذره ولی پریود نشدم نمیتونم فعلا برم از بدم اگر کسی میتونه راهنماییم کنه

خدایا خودت اوضاع منو مرتب کن کاری از دست خودم برنمیاد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اخه برا تنظیم پریود بهم داده بود 

دیگه دورش تموم شد 

ولی باردار شده بودم منم قطعش کردم نمیدونستم 

مال من سقط نشد قلبش تو ده هفته وایساد

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2728
من بعد قطعش لکه بینی پیدا کردم باردار بودم

من لکه بینی ندارم  فقط الان چند روزه کمر درد مثل پریودی دارم و حساس شدن و درد سینه ولی از پریووی خبری نیس

من ماه سوم که دوفاستون استفاده کردم با ۶ روز تاخیر نسبت به ماه قبل پری شدم .البته بیبی میزدم و منفی میشد .اگه از این ماه دیگه دوفاستون نخورم مشکلی پیش میاد ؟

نباید قطع بشه در بارداری ؟

خدایا فقط به امید تو. 
من ماه سوم که دوفاستون استفاده کردم با ۶ روز تاخیر نسبت به ماه قبل پری شدم .البته بیبی میزدم و منفی ...

والا من نمیدونم من سه ماه بهم مدورکسی پروژسترون داد ولی بعد از سه ماه هم پریودم منظم نشد

معمولا تا ده روز بعد قطع دوفاستون باید پریود شد

اگه بیشتر از ده روز شد احتمال بارداری هس باید ازمایش بدی

یا بیبی چک بذار نشون میده

❤❤💛خدایا دخترامو بتو میسپارم اللهم صل علی محمد وال محمد💛❤❤
معمولا تا ده روز بعد قطع دوفاستون باید پریود شد اگه بیشتر از ده روز شد احتمال بارداری هس باید ازمای ...

بی بی چک دو روز پیش گذاشتم منفی بود. اگر باردار هم نباشم پس دلیل پریود نشدنم چیه

بی بی چک دو روز پیش گذاشتم منفی بود. اگر باردار هم نباشم پس دلیل پریود نشدنم چیه

الان دکتر هم بری اول میفرسته ازمایش بدی بعد اگه منفی بود بهت دارو میده دوباره ک پریود بشی بعد اون موقع معلوم میشه دلیلش چی بوده

ولی معمولا با دوفاستون تا ده روز باید پری بیاد اگه باردار نباشی

❤❤💛خدایا دخترامو بتو میسپارم اللهم صل علی محمد وال محمد💛❤❤
الان دکتر هم بری اول میفرسته ازمایش بدی بعد اگه منفی بود بهت دارو میده دوباره ک پریود بشی بعد اون مو ...

نمیدونم چم شده از وقتی اقدام کردم برا بارداری کلا پریودم قطع شده ازمایش هورمونی هم دادم دکتر گفت تنبلی تخمدان داری ولی پریود شدی بیا سونوی واژینال کنم که هنوز نشدم

من لکه بینی ندارم  فقط الان چند روزه کمر درد مثل پریودی دارم و حساس شدن و درد سینه ولی از پریوو ...

سلام میشه بگید نتیجه شما چی شد باردار بودید یا نه اخه منم همین مشکل رو پیدا کردم ممنون اگه جواب بدید

خدایا خودت کمک کن ناامیدم نکن اگه به تو پناه نبرم پس پناهم به که باشد اگر یاریم نکنی پس چه کسی یاریم کند 
سلام میشه بگید نتیجه شما چی شد باردار بودید یا نه اخه منم همین مشکل رو پیدا کردم ممنون اگه جواب بدید

شما باردار شدی؟

یا پریود شدی؟

اگه پریود شدی میشه بگی چند روز بعد از قطع دوفاستون پریودشدی؟ 

شما باردار شدی؟ یا پریود شدی؟ اگه پریود شدی میشه بگی چند روز بعد از قطع دوفاستون پریودشدی؟ 

من هفت روز بعد قطعش پریود شدم

خدایا خودت کمک کن ناامیدم نکن اگه به تو پناه نبرم پس پناهم به که باشد اگر یاریم نکنی پس چه کسی یاریم کند 
2706