2733
2771

چجوری کنار میایین؟ رفتارش تغییر نمیکنه؟ شما چجوری رفتار میکنین؟ شوهرتون با مادرش در تماس هست برای نقل و انتقال بچه؟  

من یکساله ازدواح کردم، اولش ن بچه میخواست بره، ن خبری از اونا میشد، سراغی از یچه نمی گرفتن، اینبار از یکشنبه رفت ، منم هر کاری از دستم برمیاد براش کردم، همیشه سعی کردم راضی باشه، تازه ب شوهرم پیام داده بچه‌نمیخواد بیاد، در حالی ک همیشه میگفت اون منو میزد،

من نمیرم،‌گریه‌میکرد

این مدت اتفاقا خیلی راحت بودم،‌ شوهرم فقط ب من میرسید، کنارم بود، محبت میکرد، حتی یکبارم اعصاب خوردی نبود، همیشه اون شوهرمو ناراحت میکنه، ولی من روز اول فقط گریه کردم برای اینک رفته

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ک دنیا ب دوری ز اولاد زهرا نیارزد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

[QUOTE=341934069]۸[/QUOاگ خودش دوست داره بزار بره 

میترسم، از اینک یادش بده، یا با من ضد بشه، زحماتم اون همه تربیتی ک کرده  بودم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میترسم، از اینک یادش بده، یا با من ضد بشه، زحماتم اون همه تربیتی ک کرده  بودم

میفهمم چی میگی واقعا همینحوره اما خب اونم مادره دیگ زن بایا شدن اینچیزاهم داره

هیچ......فقط توروخداااا درخواست ندید.
عب نداره. بالاخره اون زن هم مادرشه بچه بهش نیاز دار ولی برگشت اصن چیز زیادی ازش نپرس بیشتر محبت کن ب ...

اره، تصمیمم اینه، الان شوهرم رفته بیارتش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میفهمم چی میگی واقعا همینحوره اما خب اونم مادره دیگ زن بایا شدن اینچیزاهم داره

دوسال قبل ازدواج منو شوهرم، بچه مونده بود خونه مادر شوهرم ، انقد لاغر شده بود، موهاش پر شپش، درس هاش عقب، خودش عین این بود ک دور از جونش بچه عقب مانده هست، اون موقع صاحب نبود، حتی یکسال بعداز ازدواجمون هم ندیدش،

نمیدونم الان چی تو مغزشه، خودشم شوهر کرده، ولی دست بردار نیست، شوهرم هر ۹ ماه یکبار سکه میده

بعداز فهمیدن ازدواجمون همش میرقت دم در خونه بابام از شوهرم بد میگفت، همه جا پشت سرش حرف میزد، دید دستش ب جایی نمی‌رسه رفته سراغ بچه

زنه ۸ بار هم سابقه خودکشی داشته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سعی کن بهش محبت کنی بهش نزدیک بشی ک دیگ دلش مادرشو نخوادهرچند فاز مادرشو نمیفهمم بگو اگ میخواستیش یا ...

اره منم موندم، نوشتم پست قبلی، ک ۳ سال بود سراغ بچه رو نمیگرفت، هر ۹ ماه یکبار هم سکه میگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال قبل ازدواج منو شوهرم، بچه مونده بود خونه مادر شوهرم ، انقد لاغر شده بود، موهاش پر شپش، درس هاش ...

اون دیگ خرا××به 

مواظب زندگیت باش اون بچه هم فک کن بچه خودته به خودت نزدیکش کن ک دیگ اونم نخواد اگه گفت بچه مو بدین بگید خودش نمیاد پیشت

هیچ......فقط توروخداااا درخواست ندید.
حتی اگه ذهنشو بهم ریخته باشن وقتی برگرده ببینه شما چقدر بهش محبت دارین سریع برمیگرده به روال قبل

شوهرم خیلی ادم خوبیه، امروز تولدمه، یک‌جوری غافلگیرم‌کرد، واسم گردنبند طلا خریده بود اصلا عمرم ۲۷ سال اینحوری سورپرایز نشده بودم،‌فقط بخاطر خوبی های شوهرم، من چون بار اولش رفته حس حسادت دارم، ولی ب قول شما فقط باید محبت کنم باز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706