2766
2764

امروز با چند تا از دوستام با ماشین یکیشون رفتیم بیرون . ی آقا پسره نوجوون وایساده بود تابلو گرفته بود دستش نوشته بود فروش انواع مجسمه و ظروف سفال و اینا ولی چیزی دورش نبود ‌‌‌گفتیم ببینیم بخریم ازش. کنارش ترمز زدیم دوستم چند بار پرسید خب کجا میفروشین؟ ادرسش کو؟ فکر کرد داریم اذیتش میکنیم محل نداد

یکی از دوستام گفت مگه کری میگم خب مغازت کجاست 

یهو ی دمپاییشو از پاش در اورد پرت کرد سمت ماشین شیشه جلو پایین بود ترق خورد پس کلم 

جاش باد کرد هنوز درد میکنه😬😩😩😂چقدر سنگین بود

خدا لعنتت کنههههه . من که هیچی نگفته بودم سرم تو گوشیم بود😪😆

تازه دوستام گفتن دمپاییشو پس نده انداختم براش گفتم گناه داره

ملت خیلی بی اعصاب شدن 

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جای دخترا و پسرا عوض شده😂😂

وای من ی کلمه هم حرف نزدم سرم پایین بود اخرش کاسه کوزه ها سر من شکست 😂😂

شاید ساقی ای چیزی بود کوزه سفالی رمزشون بوده

💛سزاموئید=اصطلاح آناتومیکال برای استخوان های کنجدی بدن؛الهام گرفته از جثهٔ ریزنقشم. /خانم پرستار هستم بسیار به کارم علاقه مندم❤️/یه حرف کوچیک لازم دونستم بگم به کاربرا، اینکه توی دنیایی زندگی میکنیم که آدما نه تنها پناهت نیستن بلکه اگر تیری داشته باشن حتما میزنن بهت پس طبیعیه که هر کدوم از ما با کوله بازی از خلأ و غصه بیایم تو این سایت و از دردامون بگیم واسه اینکه رو نزنیم به آدمای نا امن اطرافمون، بنابراین شمایی که تا با کسی بحثت میشه و مخالفت حرف میزنه، از تاپیک هاش استفاده ابزاری میکنی واقعا از دید من انسان پر از کمبود و عقده هستی و از خدا طلب آرامش میکنم برای روح نا آرام و پر از کمبودت.

حق داری شماهم هم فروشنده چون خانومای جوون زیادی مزاحمت ایجاد میکنن وقتی توی اون شرایط سخت سعی میکنید یه لقمه نون در بیاری و افرادی مزاحمت میکنن طبیعیه که اینجور بخای رفتار کنی ایشونم اشتباهن قضاوت کردن و فکر کردن شماهم از اون دسته هستید. دم شما گرم که خواستید خرید کنید. 

شاید ساقی ای چیزی بود کوزه سفالی رمزشون بوده

به اینجاش فکر نکرده بودم

وای خدا چه صحنه ای بوده😂😂 

خاطره ی باحالی شد.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
من نمیدونستم ایشون کاربر آقا هستن  شما فشار نخور گلم

پس حتی وقتی به خودت زحمت نمیدی جنسیت استارتر همچین تاپیکی رو نگاه کنی چشم بسته از هر مزخرفی دفاع نکن ‌‌‌‌‌اول ببین دور و برت چه خبره 

در ضمن ببین چقدر ی کامنت درگیرت کرده نفهمیدی از کجا خودتو برسونی جواب بدی