2733
2764

یک‌خونه ای داریم نصف نصف باهم شریک هستیم 

حالا خواهرم میخواد کسب و کار راه بندازه یک‌موسسه بزنه  ب خاطرش باید کلی هزینه کنه 

خب من پول ندارم باهاش شریک بشم الان 

اما ممکن تا چند سال دیگه بتونم 

بعد اگر انجا مسکونی باشه یک اجاره ای داره اگر موسسه بشه خب طبیعتا اجاره اش خیلی بالاتر میره 

امروز زنگ زده میگه بیا صحبت کنیم 

منم دو تا بچه دارم که یکیشون سال دیگه انشالله میره دانشگاه بعدا میتونم گسب و کار خودم تو ملک راه بندازم موقعیتش خیلی خوبه اما الان واقعا پول ندارم

از طرفی خواهرم بیکار شده مجرد هم هست دلم نمیاد بهش بگم نه گناه داره 

بگید چطوری باهاش ببندم که بعدا حرف و حدیثی نباشه 

چون انجا پا بگیره نمیتونم بهش بگم بلند شو از طرفی ساختمان دوبلکس هست میخواد طبقه پایین کافه راه بندازه که خب من میخواستم اینکار رو بکنم اما اگر راه بندازه و بگیره نمیشه بگم پاشو

فعلا امضا ندارم
خب شما پول اجاره رو بگیر برو جای دیگه اجاره کن واسه خودت کسب و کار راه بنداز عزیزم . 

نمیشه یک میلیارد پول رهن هست خونه باشه بیست تومن اجاره اگر نباشه بالای صد تومن 

بعد کسب و کار اگر جاش برای خودت باشه میصرفه وگرنه هر سال بخوای بلند بشی نمصرفه 

فعلا امضا ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به هر حال شما هم بخوای کار راه بندازی رضایت خواهرت رو نیاز داری. اینجوری باشه هیچکدومتون نباید به اون یکی اجازه بدین کاری بکنه. 

حالا واقع بینانه نگاه کن ببین واقعا میتونی چند سال دیگه کار راه بندازی؟ پولش رو داری؟ وقت و انرژی و توانش رو داری با دو تا بچه  ؟

یا چون خواهرت میخواد کاری بکنه الان فکر میکنی تو هم میتونستی کاری بکنی.