2733
2734
عنوان

به شوهراتون گفتين؟

1656 بازدید | 76 پست

بچه ها چند وقته اين سوال ذهنمو مشغول كرده،،،

كسايي كه قبل از ازدواجشون با كسي دوست بودن و بنا به هر دليلي قسمت نبوده ازدواج كنن،بعد ازدواجتون به همسرتون اين قضيه رو گفتين؟؟؟!!

اخه ميگن نبايد بگي ولي من همش فكر ميكنم اگه يه نفر بياد خواستگاريم كه ذهنيتش اين باشه كه من افتاب مهتاب نديدم منم بهش نگم بد نيست؟

من يه بار با يكي قصد ازدواج داشتيم خيلي جدي..ولي قسمت نشد خانوادم نداشتن

بد من ظاهرم با اينكه محجبه نيستم ولي يه جوريه كه هيچكس فكر نميكنه قبلا با كسي دوست بوده باشم واسه همين يكم عذاب وجدان دارم  

حالا شماها گفتين يا نه؟

و اوچیزی میداندکه توبدان واقف نیستی و اوبر اسراری بیناست که تو آن اسرار را نمیدانی بگو؛ ای آیات حضور ما را در وقت کیهانی با یار ازلی مان جفت کن مبادا دل ببندیم به کسی که مورد تائید تونیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من وقتی با همسرم دوست شدم نوزده سالم بود اونزمان فکر میکردم اگه بگم قبل از تو دوست پسر داشتم باکلاسیه بهش گفتم هفت تا دوست پسر داشتم قبل از تو   حالا اوسگولی ازم میباریدا فکر میکردم خیلی زرنگم

الان پونزده سال گذشته هنوزم به روم میاره غش غش میخنده

2738

من یه تجربه داشتم که قسمت نشد به ازدواج برسه. و چقدر خوب که نشد!

بار دومی که واسه شناخت با شوهرم حرف میزدم بهش گفتم. اونم خیلی منطقی برخورد کرد.

دختر شهریوری من😍جانی و دلی، ای دل و جانم همه تو😘😍
من نگفتم تاوقتیکه خودش ازم پرسید فقط درحد بله روگفتم اونم دیگه نگف جریانوو واسم تعریف کن اونموقع عقد ...

چه خوب كه ديگه پرسو جو نكرده

و اوچیزی میداندکه توبدان واقف نیستی و اوبر اسراری بیناست که تو آن اسرار را نمیدانی بگو؛ ای آیات حضور ما را در وقت کیهانی با یار ازلی مان جفت کن مبادا دل ببندیم به کسی که مورد تائید تونیست

نه احمقانه گفتنش خودت با دست خودت طرفو به خودت بدبین کنه گذشته شما قبل ازدواج به خودت ربط داره

مادر نداری از همه دنیا بی کس تری.فقط اونایی ندارن میفهمن بقیه در این مورد نفهمن بلا نسبت شما
2706