2410
2553
عنوان

شرق نشینان دنبال مهد کودک بیایین تو کارتون دارم........

| مشاهده متن کامل بحث + 205113 بازدید | 785 پست
منم جمعه براش دوتا بازی فکری خریدم یکی پازل مانن که حیوانات رو تو جاش بذاره ویکی هم 6 تا تخم مرغه که داخلش اشکال هندسی به شکل نر وماده هست که باید جفتشون کنه
اولی رو جمعه بهش دادم در عرض 5 دقیقه درستش کرد دومی رو شنبه دادم اونم 5 دقیقه طول کشید. الان براش عادی شده...دیگه داره خرابشون می کنه!!!!
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
من یه مشکلی که با دخترم دارم اینه که همه چیزو دهنش می کنه....بخاطرر همین سعی می کنم اسباب بازی هایی که اجزا ریز دارن براش نگیرم.همون جمعه نخ ومهره رو دیدم و هم برشداشتم اما دوباره گذاشتم جاش ترسیدم بکنه دهنش بره تو گلوش

دکتر روانشناسش میگه برای اینکه کم شیر مادر خورده...بعضی ها میگن جون تو دانشجویی وکم پیشش هستی کمبود داره...نمی دونم ولی این کارشخیلی کلافم کرده همش باید مواظبش باشم.

راستی من هنوز نمی دونم اسم گل دخترت چیه

نکته دیگه اینکه اگه دوست داری بدونی هوش دخترت چقدره با موسسه نخبگان تماس بگیر..من تماس گرفتم
اساس کارشون از 3 سالگیه اما کارشناسش گفت اگه بتونه کامل حرف بزنه ورنگها واعداد رو بلد باشه میشه از 2 سالگیهم ازش تست گرفت.خواستم دخترمو ببرم اما همسر گفت صبر کن تا سال دیگه اما شما اگه دوست داری ببرش.من که خودم خیلی دلم می خواست اما شوشو کلا خونسرده من عجول...چقدر تفاهم داریما!!!

..اینم شمارشه 22899756

پیشنهاد می کنم زنگ رو بزنی ضرر نداره
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم دختر من دیانا هست
فعلا که بد نیست.از روز اول هم دخترم بی درد سر جدا شد ورفت.اما من فعلا میرم.میشینم پایین اما کلاس اون طبقه بالاست
میگم میخوای الان بیارش یه کم تو مهد بچرخه بهش هم نگو میریم مهد بگو میریم کلاس نی نی ببینیم.به مدیرشم بگو چند روز امتحانی بیاری اگه موند بعدا ثبت نام کنی.البته نمی دونم قبول می کنه یا نه

اگه الان مهد براش خاطره خوش بجا بذاره 3-4 ماه دیگه که بیاریش کمتر اذیت می کنه

اونجا مامانایی هستن که 1 ماهه دارن میان میشینن برام جالبه که اجازه میدن
دیروز هم مدیره با بچه های پیش دبستانی رفته بودن حیاط آب بازی!!

به نظرم به اون شدتی که خودشون تعریف می کنن نیست اما بد هم نیست.مثلا امروز که دیانا رو بردم سر کلاس فرانسه رسید.شنیدم معلمشون هم یه چیزایی می گفت اما بعدش هرچی ازش پرسیدم خاطره ای نداشت که تعریف کنه
راستی میخوان اسم مهد رو عوض کنن.فکر کنم میخوان بگذارن ملودی
اگه وقت داری یا دوست داری فردا پس فردا سر بزن.
2720
نه منظورم قبل از رزرو بود.اگه موند تازه رزرو کنی

شادی جون می خوام یه چیز بهت بگم می ترسم بهت بر بخوره...ناراحت نشی اما زود به هرکی یا هر کجا کلاس وکارگاه میذارن اعتماد نکن میدونم می خوای بهترین امکانات رو برای بچه فراهم کنی اما برو جایی که کارشونه وتخصص دارن نه جایی که می خواد تجارت کنه

من که کارگاه مادر وکودک خونگی تا حالا ندیده بودم مگه شیرینیه که خونگی باشه....موسسات اگر بد باشن زیر نظر یه مرجعی هستن مثل آموزش پرورش یا بهزیستی ...خونه چی؟

آموزش بچه خیلی حساسه مثل لبه تیغه.....
نمی گم نرو امااول خوب تحقیق کن بعد برو
امروز مدیر گفت 20 دقیقه برای 3-4 سال آموزش ریضی دارم مادرا بیان بشینن ببینن.ما هم رفتیم هر 5 دقیقه درس بچه ها رو بلند می کرد بپر بپر می کردن وجیغ وهورا دوباره می شستن پشت میز.جالب بود
2714
سلام
مدتی نبودم از 4شنبه دیانا رفت تو کار مریضی.
از جمعه هم دیگه رسما تب کرد. از دیروز بهتر شده.این هفته هم اصلا مهد نبردمش.اینم اولین سوغاتی مهد کودک از شنبه تا سه شنبه رفت مریض شد خدا به خیر بگذرونه بقیه شو

اتفاقا چبت نام بادبادک عم تو مریضی دیانا بود نتونستم برم آخه خودمم مریض شدم مامانم هم نقاشی داشت باید کمک اونم میرفتم همه چی قاطی بود

بگم از مهد:
نه میتونم بگم بده نه اینکه به همون خوبی که خودشون میگن.اما اگه تذکر بدی مدیر با مربی برخورد می کنه.مثلا من تو دوربین دیدم 1/5 ساعت بچه های 2-3 سال که کلاس دخترم بود تو اتاق نشستن و حتی دختر من که فعاله سرشو گاشته بود رو میز.گفتم اونم دعواشون کرد
به هر حال مهد ایده آل که وجود نداره حداقل اینورا نیست....خدا کنه همون طور که راحت رفت راخت هم بمونه چون می گفت مهد خوبه اما کلاسو دوست ندارم.بسته ست

دیروز هم گفتن باید یونی فرم بگیرین.یه سارافون جین..40000 تومن.....به نظرم که خوب نیست بچه 2 ساله تمام وقت با لباس فرم خسته میشه
هزینه هام از شنبه هفته قبل تا امروز
خلاصه 250000 شهریه+40000 یونیفرم+20000تست ای کیو+10000 جایزه+60000لوازم تحریر سه ماه+25000 تن پوش حیوانات یراب جشن بالماسکه شنبه+50000 خرج ویزیت دکتر و دارو!!!!

باورت میشه ...تازه هنوز رسما نرفته!
شنبه هم جشن دارن
این کلاسای بادبادک چه روز وچه ساعتیه....؟؟؟؟
.فکر کنم باید بذارم دانشگاهم تموم بشه من 4 بعد از ظهر میرسم خونه
منم با یونیفرم مخالفم

فعلا ایم ماهو که گذاشتم.
مدیرش یه خوبی هایی داره یه بدی هایی
مثلا خوبیش اینکه که مثل بعضی مدیرا اصلا پشت میز نشین نیست.من تواین دو هفته تا حالا ندیدم 5 دقیقه هم چشت میز باشه.همش داره می چرخه وسرکشی می کنه.اعتراض وایرادهایی رو هم که مادرا میگیرن قبول می کنه و به مربی گوشزد می کنه
اما پولکیه.....مثلا از اول گفته پول رزرو رو پس نمی دیم امروز یه مامامن اومده بود می خواست پس بگیره اونم می گفت ما قانونمونه.از اول هم گفتیم....

اما سیستم آن لاین راه افتاده.امروز پسوورد گرفتم.برم اینترنت پرسرغت رو هم بگیرم ببینم میشه از خونه دید.
همین که آن لاین داره نکته مثبتیه

من هنوز اونقدر نذاشتمش که قضاوت 100% کنم.فعلا ببینم چی میشه
سر بزن.خبری بشه مینویسم

این مهد نمونه دقیقا کجاست؟
من الان که نمیتونم ببرمش بادبادک.خودم تا 4 نیستم میره برای بهمن به بعد.
پنچشنبه ها کلاس نداره؟؟؟؟؟
2706