2410
2553
عنوان

شرق نشینان دنبال مهد کودک بیایین تو کارتون دارم........

| مشاهده متن کامل بحث + 205115 بازدید | 785 پست
آره شلوارو میتونه بپوشه تازه یاد گرفته دوتا پاشو تو یه پاچه نکنه..کفش وجوراب هم میتونه بپوشه.اگر هم اول پای چپ وراست رو اشتناه کنه زود خودش می فهمه و درستش می کنه.بلوز رو هم میتونه در بیاره اما برای پوشیدن آستین ها مشکل داره

یه دندونش هنوز در نیومده یکی دیگه هم تازه بیرون زده بقیه کامل درومدن.الان 18 تا ونصفی داره

دخترمن 3 تیر به دنیا اومده.پس 28 روز بزرگتره

اسم دخترت چیه؟
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
مامانی دیگه که اینجا سر میزنید.....لطفا لطفا اگه اطلاعات یا تجربه ای در مورد مهد های منطقه دارید در میون بذارید
مرسی از همکاری همه

منتظریم
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز رفتم مهد مهرگان وگلدونه رو دیدم.هردو معمولی بودن اما یه کم از مهرگان بیشتر خوشم اومد.به نظرم قانون مندتر ومرتب تر بود.برخورد مدیرشم بهتر بود

مهرگان:تقاطع باقری و رسالت. نیمه وقت 150 وتمتم وقت 220.....
گلدونه:خ 180/1غربی. نیمه وقت 180 وتمام وقت 250 بود
هر دو سرویس هم داشتن
شادی کجایی.پس چرا نمیایی
اطلاعات جدید نداری

مگه نگفتی تاپیک رو بالا نگه داریم

دم مهد مولود هم کشیک دادم یه مامان رو دیدم ازش سوال کردم وراضی بود
2720
من در مورد پیروزی اطلاعاتی ندارم.تو سایت سرچ کنی شاید پیدا کنی

امروز رفتم مولود اسمشو نوشتم..یه تست EQ هم گرفتن.خواستم آی کیو هم بگیره مدیره گفت بیخود پول الکی نده الان زوده جواب نمی ده اما خانومی که تست می گرفت می گفت الان جواب میده.منم آی کیو ندادم
قراره از شنبه نیم ساغت نیم ساعت ببرمش با خودم

یه بچه پیش دبستانی 2 رو دیدم که مامانشم نشسته بود بچه هی از کلاس میمد بیرون پیش مامانش نق نق می کرد با نارضایتی می رفت تو

نمی دونم مادرا چرا با بچه هاشون این کارو میکنن.تا 6 سالگی اینقدر وابستن.فکر می کنن محبت یعنی بچه رو به خودت بچسبونی
بادبادک رو اگه ولش کنی بالا میره اگه تو دستت بگیری به هیچ جا نمی رسه..اگرم نخش رو ول کنی از دستت میره.بچه ها هم همینن.
..مهر چجوری میخواد بره مدرسه
2714

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=202087
این پرسشنامه رو خانوم نازی (تهران) گذاشتند ::

برای شروع من پرسشنامه "الف" مربوط به گروه سنی یک تا سه سال را می گذارم

پرسشنامه تشخیصی مربوط به توانمندی های کودک تا سه سالگی

1- آیا مفاهیم کم، زیاد، بزرگ، کوچک را می داند؟
2- آیا مفاهیم زیر، رو، بالا یا پایین را می داند؟
3- آیا مفهوم فاصله، یعنی نزدیک و دور را می داند؟
4- آیا مفهوم جلو، عقب را می داند؟
5- آیا مفهوم عمق (گودی) را می داند؟
6- آیا مفهوم کوتاه، بلند را می داند؟
7- آیا می تواند مداد را در دستش بگیرد؟
8- آیا می تواند مداد را در دستش به خوبی کنترل کند؟
9- آیا می تواند علاوه بر کنترل مداد روی صفحات کاغذ خط بکشد؟
10- آیا می تواند اشکال بسیار ساده را ترسیم کند؟
11- آیا می تواند رسم یک خط عمودی را تقلید کند؟
12- آیا می تواند یک خط عمودی رسم کند؟
13- آیا می تواند یک خط افقی رسم کند؟
14- آیا می تواند یک خط مارپیچ رسم کند؟
15- آیا می تواند یک دایره رسم کند؟
16- آیا می تواند صفحات کتاب را یکی یکی ورق بزند؟
17- آیا می تواند جملات دو کلمه ای درست کند؟ مانند :بابا رفته، من غذا
18- آیا می تواند جملات چند کلمه ای حاوی فعل درست کند؟
19- آیا می تواند نسبتا با مهارت صحبت کند؟
20- آیا حافظه کوتاه مدت دیداری او در حدی هست که آن چه را دیده تا 30 ثانیه در ذهن نگه داری کند؟
21- آیا حافظه کوتاه مدت شنیداری او در حدی هست که آن چه را شنیده تا 30 ثانیه در ذهن نگه داری کند؟
22- آیا می تواند بین مفهوم عدد 1 یا اعداد بیش از یک تمایز قائل شود؟
23- آیا به شنیدن قصه کوتاه علاقه نشان می دهد؟
24- آیا می تواند به مدت چند دقیقه به داستان گویی گوش فرا دهد؟
25- آیا می تواند یک داستان بسیار کوتاه بسازد؟

ادامه دارد.......

ادامه پرسشنامه ....

26- آیا نام اشیای معمولی را می داند؟
27- آیا اجزای صورت را می شناسد؟
28- آیا اندام های بدن را می شناسد؟
29- آیا می تواند به تنهایی راه برود؟
30- آیا می تواند از پله ها بالا و پایین برود؟
31- آیا می تواند با هر دو پا، بالا و پایین بپرد؟
32- آیا می تواند برای یک لحظه روی یک پا بایستد؟
33- آیا به اندازه کافی چهار دست و پا رفته است؟
34- آیا به اندازه کافی سینه خیز رفته است؟
35- آیا به محرک های صوتی پاسخ می دهد؟
36- آیا می تواند اشیا را با چشم تعقیب کند؟
37- آیا حرکات دست و پا هماهنگی دارند؟
38- آیا می تواند چند بلوک پلاستیکی را روی هم قرار دهد؟
39- آیا می تواند با بلوک های پلاستیکی یک پل بسازد؟
40- آیا می تواند اشیا را پرتاب کند؟
41- آیا می تواند برخی از رفتارها را تقلید کند؟
42- آیا می تواند اشیا را روی زمین بکشد؟
43- آیا می تواند اشیا را هل دهد؟
44- آیا می تواند مهره های سوراخ دار را به نخ بکشد؟
45- آیا می تواند کاغذ را با قیچی برش بزند؟
46- آیا می تواند با استفاده از خمیر، توپ گرد یا چیزی شبیه سوسیس درست کند؟
47- آیا می تواند دو سه قدم لی لی کند؟
48- آیا می تواند مدتی به صورت جمعی یعنی سه یا چهار نفره بازی کند؟
49- آیا به اندازه کافی شادابی و کنجکاوی دارد؟

سلام دوستان عزیز .. من ثبت نام تو این سایت رو بهتون پیشنهاد می کنم .. تو قسمت تبادل نظرش یه جا هست که یه عالمه از مدارس تهران توش عضون .. با مطالعه اوونا خیلی اطلاعات کسب می کنین , جدای از این مقاله ها و مطالبشم خوبه .. البته به من ایمیل دادن که که قسمت مدارسش راه اندازی شه با ایمیل بهمون اطلاع رسانی می کنن ولی قبلش باید ثبت نام کرده باشی..یکی از دوستامم می گفت که همین سایتو مدرسه دخترش بهشون معرفی کرده..
http://www.madresehclub.com/
با آرزوی تنی سالم...لبی خندون
سلام دوستان عزیز .. من ثبت نام تو این سایت رو بهتون پیشنهاد می کنم .. تو قسمت تبادل نظرش یه جا هست که یه عالمه از مدارس تهران توش عضون .. با مطالعه اوونا خیلی اطلاعات کسب می کنین , جدای از این مقاله ها و مطالبشم خوبه .. البته به من ایمیل دادن که که قسمت مدارسش راه اندازی شه با ایمیل بهمون اطلاع رسانی می کنن ولی قبلش باید ثبت نام کرده باشی..یکی از دوستامم می گفت که همین سایتو مدرسه دخترش بهشون معرفی کرده..
http://www.madresehclub.com/
با آرزوی تنی سالم...لبی خندون
مرسی شادی جان

دختر منم همه این کارا رو بلده اما قیچی کردن ونخ ومهره ولی لی رو تا جالا امتجان نکردم.نمی دونم بلده یا نه

مولود تو این دو روزه که خوب بوده.اصلا بیتابی نکرده.امروز که بردنش بالا من پایین بودم اصلا سراغمو نگرفت.با گریه هم اومد بیرون از مهد می خواست بمونه
اما هنوز در مرحله بازیه.حتی سر کلاس هم نرفته.فعلا که خوبه

یه چیز خوب که در موردش دیدم اینه که مدیرش خیلی حواسش جمعه.حواسش به همه جا وهمه کس هست.بچه ها هم ازش حرف شنوی دارن اما نمیترسن دیروز یکی از بچه های پیش دبستانی اومده بود میگفت موهامو بباف!
اما بیشتر طبقه پایینه کمتر دیدم بره طبقه بالا
کلاس های نابغه کوچولو رفتی؟
من زنگیدم دیدم کلاسا ماله ماهاست .ما باید بریم کلاس.خوشم نیومد.اینا با سرچ اینترنت وکتاب هم میشه یاد گرفت .اینا هم تجارت راه انداختن!

مدیر مولود گفت یه سال دیگه تست آی کیو بده.

خانم که تست میگرفت گفت تا 7-8 سال زیاد به عدد آی کیو تکیه نمی کنیم بیشتر level هوشی برامون اهمیت داره

راستی دخترمو بردیم باغ وحش دارا باد خیلی دوست داشت.کلا دختر من جک وجوونور دوست داره....برام خیلی مهمه که همه چیز رو عینا تجربه کنه...نصف حیووناش تاکسی درمی بودن اما از هیچی بهتره برای الان.فقط می حواست بره بگیردشون و بهشون دست بزنه!!!!!

اگه نرفتی ببرش.امتحانش کن....اگه نمی ترسه.....نتایج خوبی می گیری
2706