2726
عنوان

چرا بچم زشته چشماش در صورتیکه من و همسرم چشمای درشت و زیبایی داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 43260 بازدید | 133 پست
واسه تذکر نه ولی اره اگه به بچه م بگن چرا چشاش اینجوری نمیدونم دهنش اونجوری میکشمشون به بچه مم یاد م ...

بهتره با کسایی  که اینقدر شعور وشخصیت پایینی دارن بحث نکنین چون شما به یک ادم بیشعور نمیتونین ثابت کنین اشتباه میکنه فقط و فقط خودتون آسیب میبینین

نی نیت چند ماهشه؟ اتفاقا من و همسرم خیلی چشمهای درشت با مژه های بلند و پرپشت داریم دختر من روزی ...

امکان داره باید شبیه یکی تو خانواده باشه من تا به حال موردی ندیدم که بچه شباهتی به پدر مادرش نداشته باشه حالا از رنگ پوست بگیرین تا اندازه شکل انگشت صفاتی رو به ارث میبره مثلا امکان نداره کسایی که خانواده و اقوام خاله و دایی ..... سفید باشن بچه یه دفعه سیاه باشه یا همه چشم سیاه بعد بچه چشم رنگی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امکان داره باید شبیه یکی تو خانواده باشه من تا به حال موردی ندیدم که بچه شباهتی به پدر مادرش نداشته ...

چرا خب یچیزایی هم داره که کپیه منه....رنگ پوستش...پیشانی...چنتا دونه لکه ی خیلی ریز روی  پوست که برادزادمم داره ههههه

بحث کردن با احمق؛ مثل کشتن پشه روی صورت خودته، شاید پشه رو بکشی یا نه اما در نهایت حتما یه سیلی به صورت خودت زده‌ ای...!https://instagram.com/a.d.r.i.n.a_?utm_source=ig_profile_share&igshid=1qq59x9scyexxمنو فالو کنین لطفا..خاطرات و عکس

نی نی م چشماش شبیه ژاپنی ها بود داره روز بروز چشماش تغییر میکنه و بزرگتر میشه 

یعنی دیگه حالت چشمش ژاپنی نیست  

بحث کردن با احمق؛ مثل کشتن پشه روی صورت خودته، شاید پشه رو بکشی یا نه اما در نهایت حتما یه سیلی به صورت خودت زده‌ ای...!https://instagram.com/a.d.r.i.n.a_?utm_source=ig_profile_share&igshid=1qq59x9scyexxمنو فالو کنین لطفا..خاطرات و عکس
2728
اخه مگه همه چشم درشتا خوشگلن😓😒😩!!! من تو اطرافیانم اینقدر چشم درشت زشت دیدم😦😬😧 چرا به دید مث ...

دختر منم چشماش ریزه  و کشیده است چقدر با این حرفت آروم شدم خدا خیرت بده عزیزم

خدایا به داده ها و نداده هایت شکررررررر....خدایا دخترم در پناه خودت قرار بده ...و هیچ مادری در آرزوی داشتن فرزند چشم انتظار نذار....الهی آمین
دختر منم چشماش ریزه  و کشیده است چقدر با این حرفت آروم شدم خدا خیرت بده عزیزم

عزیزکم😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘 انشاا... خدا حفظش کنه گلم

😎😀پوزیشن موردعلاقم اینه که من زیر باشم 👇پتــو رو😀👆
بچه شما چشمش خوب شد يعنى مثه چشم خودتون شد؟؟؟

بله چشماش درشتر شده و میگن شبیه من شده چشماش

ولی یه فرم خاصی داره پلکهاش... خیلییییی کم، گوشه داخلی چشمهاش زیر ابتدای پلکهاشه هههه

من تابحال این مدل رو ندیده بودم تا اینکه یه مدل ایرانی رو دیدم دقیقا چشمهاش اینجوری بود هههههه

بله چشماش درشتر شده و میگن شبیه من شده چشماش ولی یه فرم خاصی داره پلکهاش... خیلییییی کم، گوشه داخلی ...

ببخشید اما اگر امکانش هست میشه عکس قبل و بعد چشای دخترتون رو بذارید البته اگر دوست دارید؟؟

؟

بابا خیلی خوبو شیکهههه عاشقشم درک نمیکنم کسااییو که دوست ندارن    

عزیز دلم من دقیقا چشمام همینجوریه ریز و این مدلی اما خودت درک نکردی وقتی یکی بهت میگه چقد چشمات ریزه به خودت نگاه میکنی از ریزی چشمات حالت به هم میخوره!

2706